Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Till höst och vinter! Hade en lurvig Luva men den är borttappad så därför är priset lågt

Leia
Leia
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka - Super fin och mysig jacka från Only i storlek M. Säljer pågrund av att jag har två. Det finns fickor
Jacka - Svart jacka i fint skick. Dragkedjor vid ärmarnas öppningar och till fickorna. Högra ärmens dragkedja saknar ”hänge” (bild 3) men man kan ändå öppna och stänga den.
Jacka - Säljer min jacka från only nypris 529kr använd fåtal gånger, Liten i storleken så skulle säga den passar Xs-S funkar dock för M💕💕
Jacka  - Säljer nu denna jacka från ONLY. Den är i väldigt bra skick och använd få gånger. Skiv om du har några frågor. Köparen står för frakten💗
Jacka - Intresskoll på min jacka från only köpte den för 1000kr i våras den är fortfarande i bra sick
Jacka  - Oanvänd.
Jacka - Jättefin jacka i storlek M, skulle dock säga att den snarare är S/XS i storleken, jag brukar ha S och den passar bra på mig! Från adpt men köpt på Only❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten