Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka  - Jättefin vinterjacka i strl 34. Knappt använd för 700kr. Själv köpte för 1000kr.
Vinterjacka - Vit jacka köpt i frankrike, sparsamt använd som jan anvöndas både som vinterjacka och skidjacka!
Vinterjacka - Jätte fräsch  vit vinterjacka  använd 1-3 gånger bara i storlek Small/Medium  säljs för 300kr men pris går att diskuteras.
Vinterjacks - säljer min vinterjacka från bikbok. Köpt för 1000 och säljer för 700. Har använt den två gånger då de inte är min stil på kläder och köpte den för ungefär ett år sedan. Kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp! Hör av er om ni är intresserade!🌼🧚🏼
Vinterjacka - Säljer min super fina vinterjacka/dunjacka från hm. Köpt för några år sedan, inte använd så mycket men har några smink fläckar på insidan (hör av er om ni vill ha bilder). Jackan är slutsåld och går inte att få tag på ❤️ Storlek XS men passar upp till M 💕
Vinterjacka/skidjacka  - Vit varm didriksons jacka i storlek 160! Jackan är i bra skick och har inga tecken på användning.
Vit vinterjacka  - Säljer min vita vinterjacka pågrund av att den är för liten. Köptes i Stadium. Märke: Warp.
Vinterjacka - Fin vinterjacka från vero Moda❤️närmare det vita hållet!
Vinterjacka
Vinterjacka  - 89

Vinterjacka

Storlek: 134
Kategori: Jackor
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd men vin. Lurvig i luvan. Köpt på Mango förra året.

Caroline
Caroline
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
moncler jacka  - SÄLJER EJ FÖR 123kr GE BUD intressekoll!!! svart moncler jacka storlek 14 i barnstorlek men passar mig som har xs/s. har inte kvitto eller tillbehör kvar men den är äkta. mycket bra skick
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look.
J.Lindeberg Cardigan  - Sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Perfekt höst jacka | Skick 8/10 inga defekter | Storlek L men passar S och färgen svart | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
Moncler cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.