Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka - 89 Vinterjacka - 90 Vinterjacka - 91

Vinterjacka

Storlek: 34/36
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD
Färg: Svart

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

En supersnygg svart pufferjacka i storlek 34 (men känns mer som en 36, då den är lite större i storleken)! Perfekt nu till kallare tider🩷 (pris går att diskutera)

Livia Svartvadet
Livia Svartvadet
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka  - säljer nu min vinterjacka eftersom jag har en ny och inte använder denna längre. Den är ifrån nakd egna märke. Den är slutsåld. Den är varm och luvan är ganska stor vilket jag gillar! Den är i storlek 36, fint skick, vid intresse kan fler bilder skickas💕
Vinterjacka  - Svart vinterjacka. Storlek 36.  Varm å go.
Vinterjacka  - Varm vinterjacka som är använd 2-3 gånger, inget fel på den, storlek ca men passar mig som har storlek s, justerbar vid midjan💕
Vinterjacka  - Varm vinterjacka! Använd 2-3 gånger, är storlek xs men passar mig som brukar ha s! Justerbar vid midjan!💕💕
Vinterjacka - Säljer denna snygga vinterjacka från NA-KD, storlek 34 men passar även 36 då den är lite stor i storlek. Kom privat för fler bilder. Kan sänka pris vid snabb affär💕
Vinterjacka - Köpt från nakd. Köpte en ny som passade bättre därför ja säljer, inte använd bara testat så helt ny.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.