Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå/grön dunjacka från Uniqlo - Tja igen! Säljer en stilren och lätt grå dunjacka från Uniqlo. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kyligare dagar. Den är quiltad och har en normal passform med långa ärmar. Storlek S! Ny pris Ca: 899kr. Mitt pris 499!!
Beige dunjacka från Uniqlo S - Jättefin vinterjacka knappt använt perfekt till hösten ❤️❤️
Grå dunjacka från Uniqlo - Säljer en superlätt och varm grå dunjacka från Uniqlo. Perfekt för kyliga dagar med sin pufferstil och dragkedja framtill. Jackan har en skön passform och är i mycket bra skick. Perfekt för höst och vinter!
Mörkblå dunjacka från Uniqlo - Säljer en stilren mörkblå dunjacka från Uniqlo. Jackan är lätt och perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Den har långa ärmar och knappar framtill. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Perfekt för höst och vår!
Beige dunjacka från Uniqlo! - Säljer tunn dunjacka, storlek xxs men skulle mer säga att den passar xs kanske s (jag har xs-s och den passar mig). Ser väldigt gul ut på bilden men är mer crémefärgad/beige i verkligheten. Jackan har rund hals, knäppning med tryckknappar och ett stilrent, quiltat mönster. Perfekt för lager-på-lager och enkel att bära med sig. Nypris 750
Svart dunjacka från Uniqlo - Säljer populär jacka från uniqlo i storlek Xs då den har blivit lite för liten. Den är använd men fortfarande mycket bra skick.
Uniqlo jacka (dunjacka) - En mörkgrön jacka från uniqlo i deras populära modell. Har en tråd som lossnat och dragkedjan är fixad en gång, annars inga fel, se bild 2.
Marimekko Uniqlo dunjacka
Marimekko Uniqlo dunjacka - 89 Marimekko Uniqlo dunjacka - 90

Marimekko Uniqlo dunjacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer varm och lätt dunjacka från Marimekkos samarbete med Uniqlo i grönt och svart med orange detaljer. Jackan har ett unikt camouflagemönster och är perfekt för kalla vinterdagar. Den är lång och har långa ärmar, vilket gör den extra mysig. Passar i någon mellan XS och S i stl.

Mmca
Mmca
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼
Herringbone kappa - Så fin med kortare ärm och frans detaljer!!🙌🏻🙌🏻🩷
Svart quiltad cardigan Moncler - Svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Herno rock  - Snygg mörkblå rock från Herno med klassisk rak passform, quiltat innerfoder och mjuk krage i bäverpäls. Jackan har diskreta sidfickor, dold dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen.
Jeans jacka med päls  - Jeans jacka med päls, storlek S🤍
Canada Goose Crofton Hoody - OBS LÄS HELA BESKRIVNINGEN: En otrolig fin jacka som jag tyvärr har tvättat fel, jackan har någon konstig lukt när den kommer i kontakt med fukt alltså utemiljö. ( luktar typ blöthund). Därav det extremt låga priset för jackans skick allmänt. Inga andra synliga tecken på användning. Om du tänker att du kan lösa luktproblemet så är jackan din. Mvh
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern, Storlek XS Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr