Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart jacka från Gucci - Svart Gucci jacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har snörning nedtill, knappdetaljer vid ärmslut och fickor, samt klassisk Gucci-rand på axeln. Materialet är syntet och jackan har en loose passform, perfekt regn men även snö. Priser går alltid att diskuteras.
Svart jacka från Gucci - Säljer en svart jacka från Gucci med ett stort färgglatt tryck på ryggen. Jackan har långa ärmar och en ribbad krage med ränder i rött, vitt och blått. Perfekt för dig som vill ha något stilrent men ändå iögonfallande.
Gucci jacka - Gucci monogram jacka  Använd 2-3 gånger säljer den på grund av att den inte passar längre
Gucci Jacka - Gucci Jacka, 10/10 skick! 100% autentisk
Gucci jacka! - Snygg svart pufferjacka från Gucci, i väldigt bra skick då den endast är använd en gång, är i storlek M men passar även S! Den är också väldigt skön och varm nu till vintern!
Äkta gucci jacka - Säljer denna då jag ej gillar den den har QR kod och rätt stygn fick den av min farbror den e hyfsat fräsh 9/10 sick Pris kan altid diskuteras
gucci jacka  - En skit snygg gucci jacka som har två sidor en svart med gucci monogram och en sida röd me en gucci text, jackan är som ny, dustbag kvitto osäker om de finns kvar men borde finnas. ny pris 13000
Gucci jacka
Gucci jacka - 89 Gucci jacka - 90 Gucci jacka - 91

Gucci jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Svart

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min gucci jacka eftersom den inte kommer till användning. Jackan är använd ett få tal gånger och är i otroligt bra skick. Köpt för:10 000

Philip
Philip
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!