Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart pufferjacka från Ami
Svart pufferjacka från Ami - 89 Svart pufferjacka från Ami - 90 Svart pufferjacka från Ami - 91 Svart pufferjacka från Ami - 92 Svart pufferjacka från Ami - 93

Svart pufferjacka från Ami

Storlek: M-L
Kategori: Jackor
Märke: Ami
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

6500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka från Ami med hög krage och justerbara dragsnören. Jackan har en stilren design med dolda fickor och en dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar. Oversized! M-L

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
D&G - D&G silkes tröja i superfint skick! Storlek 46 , men passar M&L.
Chimi byxor  - Chimi byxor Track pants! Storlek 46.
Nikben frotté  - Nikben tröja i frotté. Storlek M!
Chimi tröja  - Chimi tröja storlek L, passar både M&L!
Chimi tshirt  - Chimi tröja storlek L passar även M.
Nikben  - Nikben tröja storlek M frotté
Zara kostym - Zara kostym storlek 48. Använd 1 gång! Som ny.
Ralph Lauren pike - Ralph Lauren pike storlek XL (Golf tröja). Som ny! Passar Large.
Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka - Säljer en svart pufferjacka från Zavetti Canada i typ ny skick då den är använd i i några dagar.storlek L men passar även M .Varm och skön och Perfekt för kalla vinterdagar.
Svart dunjacka från Ami Paris - Jag är väldigt intresserad av jackor så det är med sorg jag nu säljer min Ami Paris jacka som jag köpte förra året för ca 17.500kr från farfetch. Jag kan räkna på fingrarna hur många gånger jackan har använts så den e som ny, inga skador eller andra synliga/osynliga märken. Storleken är small men den är ganska stor för sin storlek, jag är 193cm och den passar perfekt på mig.  Pris går att diskuteras vid snabb affär:)
Svart pufferjacka - Säljer en svart varm pufferjacka från Graphite i storlek M och är Fjäderfylld
Svart pufferjacka  - Säljer en svart pufferjacka från Save The Duck i storlek XL men är liten i storlek så passar L. Jackan är glansig, har huva och dragkedja framtill samt två dragkedjefickor. Har ett jättelitet hål på luvan men knappt synligt. ny pris 3800
Svart pufferjacka  - Säljer en svart pufferjacka från Livergy i storlek L. Jackan har glansig finish, horisontella sömmar och dragkedja framtill.  Helt ny aldrig använt
Svart pufferjacka från Abercrombie - Säljer en snygg svart pufferjacka från Abercrombie. Jackan har en mysig vit fleecefodring och en praktisk huva. Den är perfekt för kalla vinterdagar och har både dragkedja och knappar för extra skydd mot kylan.  Pris kan diskuteras
Svart Burberry pufferjacka (S) - Snygg svart pufferjacka från Burberry med stor huva och klassiskt rutigt foder i grått och vitt. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. På ena ärmen sitter en Burberry London England-patch. Perfekt för kalla dagar. Aldrig använd alltså helt ny, Kommer i storlek S. Skriv till mig för fler bättre bilder.
Fortsätt i appen →