Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka - 89

Vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Pieces
Färg: Oliv

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Militärgrön vinterjacka i storlek S. Jackan är riktigt tjock och varm, endast använd någon enstaka gång.

Nicolle
Nicolle
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka  - Säljer denna fina jacka i konstläder från zalando, den perfekt att ha under vintern och håller värmen bra, i jättefint skick🌸skriv gärna privat för fler bilder Nypris 900kr
Vinterjacka - Perfekt jacka för vintern🥰
Vinterjacka  - Ny vinterjacka, använt bara tre gånger
Vinterjacka  - Säljer morsans  vinterjacka som längre inte är till användning, är i st 42. Den funkar till både kvinnor och män och även ungdomar.
Vinterjacka  - Säljer denna fina jacka som är köpt i en butik som låg i Sturegallerian. Kostade ca 3500kr ny.
Vinter jacka  - Hej, säljer en jättefin vinterjacka från Tommy hilfiger då den inte kommer till användning längre.  Jackan är knappt använd en hel vinter så skicket är mycket bra och som ny. Strl: xl men den passar perfekt på en S.
Vinterjacka  - Nyskick och varm vinterjacka. Har inte luva.
Vinterjacka  - Jacka är använt sparsamt, finns inga fel och är i väldigt bra skick
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar