Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka - Väldigt fint skick!💗
Vinterjacka  - Jätte bra skick 10/10 hög kvalite prisvärd  Stilig jacka passar med olika klädd stil  Bekväm och varm storlek L men hade också passat i M
Vinterjacka - Super mysig vinterjacka från ETIREL storlek 44 men passar mig som har 38 i vanliga fall.
Vinterjacka - Säljer en svart pufferjacka med markerad quiltad design och silverfärgad dragkedja framtill från JDY i stl M. Jackan har en klassisk krage och är långärmad, perfekt för kyligare dagar. Enkel och stilren modell som passar till det mesta.
Vinterjacka  - Fin vinterjacka från Zara. Säljs inte längre och är i bra skick! Lite smutsig i luvan men försvinner med lättsamt skrubbande. Fickor med dragkedja och mjuka inuti.
Vinterjacka - Vinterjacka från märket NAVAHOO ”Lulana” i storlek M, använd en gång. kan skicka fler bilder
Vinterjacka
Vinterjacka - 89 Vinterjacka - 90

Vinterjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Feminina of Sweden
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lång vinterjacka i strl L

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit kenzo t-shirt strl L - Vit kenzo T-shirt i storlek L, skulle dock säga att den mer är åt M. Inköpt på NK, Göteborg. Den är helt felfri säljer pga att den är för liten.
Festklänning  - Superfin glittrig festklänning från ohpolly, använd en gång. Strl 8 vilket motsvarar 36.
Festklänning  - Endast provad, strl 38
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →