Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka - 89 Vinterjacka - 90

Vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En väldigt varm vinterjacka med päls, använde en liten del av vintern 2019, sedan har den bara hängt i garderoben. Köpte för 4500:)

Bella
Bella
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka  - Säljer min rockandblue jacka, jätte varm och skön jacka, köpt gör 5000 men säljer för 2000kr, det är bara och kontakta mig ifall ni har frågor eller om ni behöver fler bilder.
Vinterjacka - Tjock dunjacka. Används inte
Vinterjacka  - Fin vinterjacka från Amisu
Vinterjacka - Helsvart vinterjacka Everest - Dam, strl 36.  Fint beg skick. 350kr Finns i Lindö, Norrköping.
vinterjacka  - En svart vinterjacka med en avtagbar pälsluva. Den är stl 38 men mer lik 36.
Vinterjacka - Jättefin vinterjacka från chiara forthi, köpt här på plick, den är i otroligt fint skick men kommer dessvärre inte till användning 💞
Vinterjacka  - En jättefin varm och gosig vinterjacka, den är använd en halv vinter och är i jättebra skick, säljer pga att jag fått en ny identitetskris och bytt stil!🙌🏻😙
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Camouflage vindjacka i bomull - Snygg vindjacka med klassiskt camouflage-mönster i gröna och bruna toner. Jackan har två stora fickor framtill, krage och stängs med dragkedja. Tillverkad i bomull och har en avslappnad passform, perfekt för en cool streetstil.
Hollister overshirt  - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga overshirt fårn Hollister. Skick 8/10 riktigt bra med lite slitningar vilket gör dne mer vintage. Modellen är 181 och väger 67kg men passar allt mellan 170-182. Hör av er vid funderingar!