Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
BELLE PARKA
BELLE PARKA - 89 BELLE PARKA - 90 BELLE PARKA - 91

BELLE PARKA

Storlek: S
Kategori: Jackor

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min Belle parka i färgen svart med stor pälskrage, har endast använt ca 10-tal gånger. Inköpt på ”femenina.se” Storlek S och jag är en S/M - Nypris är 2899:- Mitt pris är 2000:- kan tänka mig att gå ner i pris vid snabb & smidig affär🌸 Inga defekter finns & den går lite över knäna (jag är 166cm lång)🌸

Natalia M
Natalia M
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fatima parka  - Fatima parka, köpte den slutet av 2019 på glittershoppen. Nypris på jackan är 3999kr, säljer för 2000. Använd ett fåtal gånger, i super fint skick. Skickar självklart bilder privat på jackan vid intresse! 😊
Belle boutique jacka - Säljer en svart puffer jacka från belle boutique, har aldrig använt den fick hem den förra veckan. Men säljer för att det inte var min storlek. Mina bilder är inte jättebra då jackan inte e upp fluffad för den har legat i ett paket. säljs för 950kr men kan diskuteras vid snabbt köp 🥰
Parkas  - Fin parkas med fakepäls, stor luva och fodrad med päls
Fatima Parka jacka - Fatima Parka jacka som är använd Max 5 gånger och är i bra skick. Allt päls ar avtagbara och äkta päls. Jackans insida har ävenså pälsväst som är avtagbar. Köpt gör 3999kr. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Parka  - Säljer min parka pga ingen användning. Köpt från Garoff för 2500 fake päls. Pälsen vid händerna saknas dock.
Wemoto parka S  - Parka vinterjacka i fint skick. Fodrad. Endast använd 1 månad. Storlek S. Luva. Dragsko i nederkant.
Woolrich parka - Superfin jacka från Woolrich i storlek xs. Nypris 7000kr. Säljer då den tyvärr blivit för liten.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka