Alla kategorier > Jackor
Vinterjacka S
Vinterjacka S - 0 Vinterjacka S - 1 Vinterjacka S - 2 Vinterjacka S - 3

Vinterjacka S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Everest
Färg: Svart
Skick: Acceptabelt skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Hej säljer en vinterjacka som jag har haft i 1 år som ni kan se så finns de en hål små kolla gärna bilder annars jätte fin jacka man kan ha även till kvinnor men jag är en kille hade på mig de men den passar inte mig

Evanmatte2
Evanmatte2
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Napapirji Vinterjacka S - Napapirji vinter jacka i bra skick, dock finns ett litet hål som sys på sista bilden, men sitter en lagning på nu så syns inte längre och försämrar heller inte funktionen. Varm jacka som är endast använd en vinter och är i bra skick. Storlek S. Svart. Nypris ca 2800kr
J.Lindeberg Vinterjacka | S - Vinterjacka från J.Lindeberg i storlek S. Hör av er vid funderingar 🙌
Svart Parajumpers vinterjacka S - Grym svart vinterjacka från Parajumpers med fluffigt foder, ikonisk gul rem vid kragen och coola detaljer. Jackan har dragkedja, knappar och flera fickor. Perfekt för kalla dagar och har snygga orangea och patch på ärmen.
Ljung Vinterjacka (S Herr) - En vinterjacka från Ljung by Marcus Larsson i storlek S. Skick: 10/10 ej använd. Originalpris 3500kr. Kontakta om du är intresserad!
Vinterjacka från Elvine strl S  - Varm vinterjacka som passar både tjej och kille  Den har blivit lite blekt på ena fickan fram och på ryggen annars är den i toppen skick. Bröstfickor, fickor fram och en innerficka. Elvine är ett svenskt märke. Nypris 3.000:-
Svart Parajumpers vinterjacka S - Grym svart Parajumpers vinterjacka med ikonisk gul rem och patch på ärmen. Jackan har huva med fuskpäls, flera fickor, dragkedja och knappar. Snygga detaljer och quiltad design gör den både stilren och funktionell. Perfekt för kalla dagar.
Everest Vinterjacka – Storlek S – Varm & Fräsch! - Säljer min Everest vinterjacka i storlek S. Den är i riktigt fint skick och är en av Everest lite dyrare och tjockare modeller, perfekt för kalla vinterdagar.
Svart vinterjacka Peak Performance S - Peak Performance vinterjacka i svart med huva, flera dragkedjor och broderad logga på bröstet och ärmen. Jackan är fodrad, har justerbar midja och är tillverkad i slitstark Gore-Tex. Perfekt för kalla dagar och outdoor-aktiviteter.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK🙌Storlek S passar S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍OBS! Etikett medföljer ej!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.