Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Sail Racing Jacka (iWarm)
Sail Racing Jacka (iWarm) - 0 Sail Racing Jacka (iWarm) - 1 Sail Racing Jacka (iWarm) - 2 Sail Racing Jacka (iWarm) - 3 Sail Racing Jacka (iWarm) - 4 Sail Racing Jacka (iWarm) - 5 Sail Racing Jacka (iWarm) - 6

Sail Racing Jacka (iWarm)

Storlek: Large
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

7199 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer denna sprillansnya Sail Racing jacka i storlek L med iWarm teknologi. Den har 3 olika lägen som gör att jackan blir varm. Powerbank kommer med.

MarketSweden
MarketSweden
(12)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sail racing jacka  - Snygg Sail racing jacka som är i väldigt gott skick, säljer den för att jag inte använder den längre. Köpt för 3200kr men säljer för 2200 då den ändå är en vinter gammal
Sail Racing jacka - Svart pufferjacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Jackan har flera praktiska fickor med orange detaljer och en logotyp på ärmen.
Sail racing jacka - Nu säljer jag min sailracing jacka som jag köpte början av förra året. Knappt använd cond 9/10 inga defekter. Storlek medium men liten i storleken. Pris kan diskuteras vid snabb äffar.
Sail Racing jacka  - Tja säljer min sail Racing jacka då jag inte kan ha den längre, står L I storlek men passar nog M. Passformen är lite konstig också lösare nere och tajtare uppe antingen äre jag som är lite grövre upptill eller så är det en dam jacka ingen aning:) riktigt varm och skön nu till hösten/vintern. Black badge. Kan även tänka mig att byta mot något bara att göra av sig. Inga skador på den alls
Sail racing jacka - skit varm jacka perfekt nu till vintern, anledningen Varöfr jag säljer är för den är för stor. har en defekt, ett håll på ryggen men har en patch på så de är inget problem syns knappt ute
Sail Racing jacka - Säljer min Sail Racing vinterjacka, perfekt för att hålla dig både varm och torr under de kallaste vinterdagarna. Den här jackan är både funktionell och snygg, med högkvalitativa material som är designade för att klara av alla väderförhållande, samtidigt som den ger dig en sportig och slitren look. Den är helt ny använt en gång bara. Anledningen till att jag säljer den pågrund av att den är för stor för mig
Sail racing jacka - Vinter/vår jacka från sailracing. Säljer då jag vill ha en annan jacka, storlek M. Den är varm och skön men kan även användas i mars och april då de är lite varmare. Nypris runt 3500
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Svart overshirt från dressman - Säljer en svart overshirt med dragkedja och knappar framtill. Jackan har klassisk krage, stora fickor på bröstet och nertill samt långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till jeans. Köpt för 1500. Mitt pris 899-:
Grå Moncler maya   - Snygg grå dunjacka från Moncler Maya kollektionen med klassisk pufferdesign och avtagbar huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.
Jeansjacka khaki - Säljer en ljusgrön jeansjacka med stora vita knappar framtill. Jackan har en rak passform, råa kanter och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en chill och trendig look.