Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sail racing jacka  - Bra skick och inga defekter. Använd sparsamt och väl omhändertagen.
Sail racing - Pris kan diskuteras (helt ny) s/m
Sail racing  vinterjacka. - Märke: sail racing  Färg: mörk blå.  Strl: xs (något liten i strl, passar perfekt för mig som är petite)  Justerbar i midjan. Knappar vid sidorna.   Absolut den varmaste jackan jag har haft.  Har älskat den varje vinter. Perfekt för en som fryser som jag.
Sail racing vinterjacka  - Säljer nu min Sail racing jacka 10/10 i skick den är köpt förra vintern den är köpt för 2400kr  kom privat om ni vill ha mer/bättre bilder priset går att diskutera
Sail racing vinterjackan  - Säljer nu min mörkblå sail racing jacka i storlek XS då den är för liten.Jackan har quiltad design, diskret logga på bröstet och huvan samt detaljer i mörkgrått ull över bröstet. Jackan har även två stora fickor framtill och två innerfickor. Den är fylld med 700 fill power dun från Allied Feather + Down. | Nypris 5000kr  Mitt pris 1500kr  Kom gärna med frågor 🙂
Sail racing jacka  - Sail racing jacka herr| Storlek: S| Skick 8/10| Bara att  höra av dig vid några funderingar.
Sail racing jacka - Sailracing jacka | Size: L | Skick 8,5/10 | Perfekt inför höst säsongen | Hör gärna av er vid frågor och funderingar!
Sail racing jacka - Tja! Säljer nu en windbreaker från sail racing! Perfekt nu för våren och sommaren. Jackan är extremt skön och är i storleken s. Säljer den då den blivit för liten och inte andvänder den längre MVH Wilmer
Sail racing pufferjacket
Sail racing pufferjacket - 89 Sail racing pufferjacket - 90 Sail racing pufferjacket - 91

Sail racing pufferjacket

Storlek: 170 cm
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Marinblå

950 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

170 cm i storlek, bra skick på jackan som bara har använts i en säsong. Om man är sugen på mer information så är det bara att höra av sig !👍👍

Linda Svenungsson
Linda Svenungsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå pikétröja från Polo Ralph Lauren - Säljer en klassisk blå pikétröja från Polo Ralph Lauren med krage och knappslå. Tröjan har korta ärmar och den ikoniska gröna loggan broderad på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Storleken är 14-16 år Large
Replay Anbass Hyperflex grå jeans - Säljer ett par Replay jeans i grå tvätt. Byxorna har fem fickor, dragkedja och raka ben. Märkeslapp bak i midjan och klassisk Replay-design. Perfekta för dig som gillar stretchiga och bekväma jeans.
Svart sweatshirt från Jacob Cohën - Säljer en svart sweatshirt från Jacob Cohën med tryckt logga i blått framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Ljusgrå hoodie med tryck från BVALDI - Säljer en ljusgrå hoodie med dragkedja från BVALDI. Tröjan har tryck med två händer och text på bröstet, huva med dragsko och två fickor framtill. Perfekt för en avslappnad stil.
Ljusblå pikétröja från Stone Island Junior - Säljer en ljusblå pikétröja från Stone Island Junior med klassisk krage och knappslå framtill. Tröjan har korta ärmar och en broderad logotyp på bröstet. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Morris - Säljer en ljusblå kabelstickad tröja från Morris med rund halsringning och broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Merin ull som anpassar sig efter väder. Men den har ett litet hål.
Liknande annonser
Visa alla