Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka Vinson Original - Svart pufferjacka från Vinson Original med huva och dragkedja. Jackan har vita tryck med siffran 23 på ärmen och logga på bröstet. Quiltad design och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och snygg streetstil.
 Vinson Original - En svart pufferjacka som är köpt i Igor sport. Ny pris ungefär 800kr! Det är bara att skriva om ni undrar över något och pris går att diskutera!🤝
Svart pufferjacka Vinson Original - Svart pufferjacka från Vinson Original med vit logga på bröstet och stort tryck '23' på ena ärmen. Jackan har dragkedja framtill och är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en sportig vibe.
Vinson Pufferjacka - Svart pufferjacka från Vinson Polo Club. Står S, mer som XS för herrar.
Svart pufferjacka från Vinson - Svart pufferjacka från Vinson med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett broderat Vinson-emblem på bröstet och är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look med diskreta detaljer.
Svart pufferjacka från Vinson - Säljer en svart pufferjacka från Vinson i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kalla vinterdagar och håller dig varm och stilren. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Helt nytt!
Svart vindjacka från Vinson Original - Snygg svart vindjacka från Vinson Original med broderad logga och text på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar med vita detaljer och en klassisk krage. Perfekt för dig som gillar sportig och stilren look.
Svart pufferjacka från Vinson - Säljer en svart pufferjacka från Vinson i mycket bra skick. Jackan har en cool broderad detalj med nummer 23 och texten 'Vinson Original' på bröstet. Den är perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering och dragkedja framtill. Passar perfekt för vintern! ❄️
Svart pufferjacka från Vinson Original
Svart pufferjacka från Vinson Original - 0 Svart pufferjacka från Vinson Original - 1 Svart pufferjacka från Vinson Original - 2 Svart pufferjacka från Vinson Original - 3 Svart pufferjacka från Vinson Original - 4

Svart pufferjacka från Vinson Original

Storlek: 160
Kategori: Jackor
Märke: Vinson Original
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Varm och skön Svart pufferjacka från Vinson Original med avtagbar luva och två sid fickor med dragkedjor, jackan har även en ficka inuti. Den är i väldigt bra skick och är nästan som ny. Storleken är 160

Zain Ibrahim
Zain Ibrahim
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige stickad tröja från Dressmann - En stilren beige stickad tröja från Dressmann i storlek L. Tröjan har rund halsringning, lång ärm och diskret struktur i materialet. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med jeans eller chinos. Den har ett pyttelitet hål på axeln men den syns knappt, pris kan diskuteras!
Rutig stickad tröja från Riley - Snygg och mysig stickad tröja från Riley i storlek L med rutigt argylemönster i marinblått, vitt och brunt. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för dig som gillar preppy stil och vill sticka ut lite extra.
Svart skjorta med julmönster Lindbergh - Svart slim fit skjorta från Lindbergh med vita juliga motiv som snöflingor, granar, paket och renar. Skjortan har långa ärmar och knäppning framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en rolig och snygg look under vinterns högtider.
Grön linneskjorta med mönster Dressmann - Grön kortärmad skjorta från Dressmann i linnemix med vita tropiska motiv som palmer, fiskar och gitarrer. Skjortan har klassisk krage, bröstficka och knappar framtill. Perfekt för chill sommardagar när du vill sticka ut lite extra.
Vit slim fit skjorta från Dressmann - Klassisk vit skjorta från Dressmann i slim fit-modell med extra långa ärmar. Tillverkad i stretchig bomull för en bekväm passform. Skjortan har knappar framtill och vid ärmsluten, perfekt för en clean och stilren look.
Svarta shorts från Jordan - Svarta shorts från Jordan som är knappt använda, med klassisk Jumpman-logga broderad i vitt på benet. Shortsen har snörning i midjan samt mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekta för chill eller sportiga dagar.
Mörkgrön hoodie från Jack & Jones - Mörkgrön baggy hoodie från Jack & Jones med känguru ficka och avtagbara snören. Den är i bra skick och har inga skador som jag har sätt men jag kan kika närmare vid seriöst intresse. Den har en mjuk insida (se bild) perfekt nu på vintern. Pris kan diskuteras och Hör av dig vid funderingar!
Blåa jeans från LAB Industries - Snygga blå jeans från LAB Industries. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal midja och bred passform. Tillverkade i mjukt denim-material med coola slitningar och kontrastsömmar. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. Dem är i storleken 152. Hör av dig vid funderingar!
Grå mjukisbyxor från Nike - Snygga klassiska grå mjukisbyxor från Nike med två fickor och en bakficka. Den är i gott skick och har inga synliga skador. Hör av dig vid funderingar!
Liknande annonser
Visa alla