Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart vinterjacka  - Säljer min svarta Everest vinterjacka. Inga defekter på jackan som jag har märkt av. Den är jättevarm och skön. Passar utmärkt till vintern. Skriv vid fundering eller om ni skulle vilja ha fler bilder på jackan, ex Everest märket. Köparen står för frakten
Svart vinterjacka - Jättesnygg jacka som inte kommer till användning. Bra och passar till allt!
Svart vinterjacka  - En skön fin vinterjacka från Only. ❤️Använd ganska många gånger men har inga större synliga skador, möjligtvis några trådar som sticker ut men inget som syns. Den är i storlek S men den är lite stor i storleken så tror den skulle passa M också ❤️
Svart vinterjacka från cross  - Svart, varm och skön vinterjacka från cross/stadium 😍dragkedjefickor och perfekt inför vintern ❤️
Svart vinterjacka  - Säljer en svart, glansig pufferjacka som är perfekt till vintern. Den har endast använts 2 gånger, lappen sitter inte kvar men den är typ som ny. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Svart vinterjacka - Säljer denna kättemysiga och praktiska vinterjackan då den inte kommer till användning! Använd men i fint skick med praktiska fickor, fluffig insida, fluffig luva och ett band på vardera sida som man kan använda för att dra åt midjan! Stängs med dragkedja och tryckknappar framtill.
Svart vinterjacka  - Säljer min svarta vinterjacka. Pris kan diskuteras❤️
Svart Vinterjacka
Svart Vinterjacka  - 89 Svart Vinterjacka  - 90 Svart Vinterjacka  - 91

Svart Vinterjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

D.brand jacka som går till knäna på mig, är 160cm. Sitter rätt tight i XS men man får plats med lager under! Stor gosig huva!

Maria
Maria
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva, dragkedjor och röd broderad logga på bröstet. Jackan har quiltad design och är tillverkad i polyester, perfekt för kalla dagar. Snygg och stilren look med normal passform.
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
CEVIOR CARDIGAN - Jackan säljs av företaget CEVIOR - Du hittar mer på www.cevior.com Levereras helt ny från förpackning, avtagbar luva. Perfekt inför vintern. Fast pris, ej förhandlingsbart. För mer bilder och videos kolla TikTok - @cevior.com