Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
North face jacka - Detta är en riktigt fräsch North face jacka. Väldigt bra nu till hösten🍁/vintern🥶. Den är i storlek xs. Den är använd ca 7 gånger så den är i väldigt fint skick🙌, inga skador. Den har dragkedje fickor. Väldigt trendig👊. Pris kan diskuteras
North Face Jacka - 10/10 skick, köptes för ca 3 år sedan men använd i endast en säsong. Storlek Xs i killstorlek ger mig som bär xs/s en oversized fit. Passar xs-m i unisex. Orginalpris ligger runt 3500kr+ Tveka inte att höra av dig! Kan gå med i pris vid snabb affär 💕
North Face Jacka - Hej, säljer nu denna snygga North Face jacka, då det inte är min stil riktigt längre. Den har några småhål som jag kan skicka bild på för den som är intresserad, men min upplevelse är att det är nånting man inte tänker på/ser när man har på sig jackan.
North Face jacka. - Storlek xs i mens men den passar mig bra som brukar ha s/m som dam.
 The North Face jacka  - Säljer en fet dunjacka från The North Face i grön och svart. Jackan har hög krage, två sidofickor med dragkedja och logga på bröstet och ryggen. Perfekt för kalla dagar, med riktigt puffig look och snygg färgkombination.
North face jacka - Nästintill oanvänd, säljer eftersom jag vill ha en annan jacka☺️
north face jacka  - Säljer min north face retro nuptse 1996. Använd den få gånger. Storlek xs. Passar även en s-m
North Face jacka - Skitsnygg Nort Face jacka, unisex och original modell. Storlek L i junior/ barnstorlek, men som motsvarar XS i vuxenstorlek.
North Face Jacka
North Face Jacka  - 89 North Face Jacka  - 90 North Face Jacka  - 91

North Face Jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1195 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grym condition, använt 5-10 gånger. Inga defekter.

Marcus Hermundstad
Marcus Hermundstad
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Overshirt från Arket - Snygg overshirt från arket i bra skick!
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär