Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Save the duck jacka - Jättefin save the duck jacka, nypris 1514/1999kr,perfekt till hösten och vintern, väger inget (lightweight) !DEFEKTER! har gått sönder lite vid armslutet men inget som man riktigt tänker på, märket på sidan har gått av lite men enkelt att sätta på med lim
Save The Duck jacka - Svart save the duck jacka som är perfekt nu på vintern! Storlek xs men den passar perfekt på mig som är 185, 74kg (M) Inköpt från NK för ca 3800kr för bara någon månad sen, kvitto fås med. Kan sänka priset någon hundralapp vid snabb affär 😁
Jacka från Save The Duck - Säljer min Save The Duck jacka eftersom den är för liten på mig. Jackan är glansig, vegan, behåller värmen och vattentät. Använd en vinter.
Pufferjacka Save The Duck - Intressekoll på en Save The Duck jacka, men kan säljas om någon är intresserad runt detta pris!!!Det är en svart, glansig pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Väldigt snygg och håller än varm otroligt bra. Skicket är som nytt. Hör gärna av er.
Save the duck jacka - Lättviktsjacka storlek S. I bra skick
Save the duck jacka - Köpte förra året men säljer för att den är för liten. Man kan dra up kedjan hela vägen upp. Nypris är 2900kr. Skriv ifall ni vill ha mer detaljerade bilder eller övrig info. Pris kan diskuteras men inte överdrivet mycket. Gamla bilder då jag redan har lagt upp denna en gång det är därför bilderna är så suddiga!🥰
Save The Duck Väst - En fantastisk väst till alla årstider, västen är i utmärkt skick. Passar till alla stilar och färger.                    Inköpt ganska nyligen för ungefär 2000kr.  📏Storlek: Västen är i storlek Small (S) den passar mig perfekt som är 175 den passar även 180    ✨Speciella funktioner: Dubbel dragkedja  Justerbar midja F ickor med dragkedja  Ficka på insidan            📐Mått: Axelbredd - 43cm Tvärsöver - 53cm Totallängd 63cm  ‼️Skriv om funderingar‼️
Save The Duck Jacka - Säljer min Save The Duck jacka då den blivit för liten. Det är i storlek S och i mörkblå färg. Det negativa är att det har gått hål på ena armen vid handleden, jag har lagat det vilket man kan se på bild. I övrigt så är det en väldigt fin jacka och man tänker inte så mycket på lagningen men därav billigare pris.
Hanna

Save the duck ”ISLA” jacka svart

Storlek: S-M
Kategori: Jackor

2499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna eftertraktade jacka från save the duck som köptes för 2900kr. Säljer pga att den ej kommit till användning och därmed fint skick! Storlek 3 vilket motsvarar S-M. Perfekt nu till vintern!❄️

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Grå dunjacka från Canada Goose - Säljer en grå dunjacka från Canada Goose med huva och avtagbar fuskpäls. Jackan har klassisk patch på ärmen, dragkedja och knappar framtill samt ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla vinterdagar och har en clean, modern look.
Svart oversized bomberjacka i ull - Svart bomberjacka med oversized passform och raka axlar. Jackan har stora fickor framtill, knappar längs hela framsidan och är tillverkad i ett tjockt ullmaterial. Jackan är i nytt skick men köpt på vinted (inte mina bilder)