Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skidjacka från Everest  - Säljer min snygga gamla skidjacka från Everest med rosa och vita detaljer. Jackan har snöskydd samt en dragkedjsficka på ärmen för liftkort. Den är i bra skick och har en sportig stil med praktiska fickor. Jackan är vattentät, 20 000. Barnstorlek 158, men går att jämföra med en XXS.
Everest skidjacka - I nyskick, endast använd vid 1 tillfälle 34, passar 36
Skidjacka Everest  - Skidjacka, Everest storlek 34, men passar även en storlek 36 och 38 dvs small/xsmall. Sparsamt använd. Bra skick. Varm.
Everest skidjacka Active stl 34 - Fin jacka med snölås i midja. Använd sparsamt en höst/ vinter, fint skick! Tvättad en gång enligt tvättråd.  Så skön och lätt att röra sig i 💞
Skidjacka från Everest  - Hel och fräsch skidjacka.
Everest skidjacka med pälskrage  - Skidjacka Everest stl 152 svart med avtagbar pälshuva. I nyskick säljes för 500 kr.
Ljuslila och svart skidjacka Everest - Skidjacka från Everest i ljuslila och svart med huva och dragkedja framtill. Jackan har flera praktiska fickor med dragkedja och justerbar huva. Ficka finns även i vänster ärm för att exempelvis förvara liftkort. Har använts fåtal gånger just vid skidåkning, vilket den har passat utmärkt till. Säljer nu pga. lite för stor för mig.
Skidjacka från Everest - Säljer en grå skidjacka från Everest med coolt mönster och hel dragkedja framtill. Jackan har huva, två sidofickor och är långärmad. Perfekt för blåsiga dagar och outdoor-aktiviteter.
Skidjacka Everest
Skidjacka Everest  - 89 Skidjacka Everest  - 90 Skidjacka Everest  - 91

Skidjacka Everest

Storlek: 36
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart fodrad skid-och snowboardjacka från Everest i storlek 36. Vind och vattentät, med snölås i midjan för att hålla kyla och snö borta. Luva, två yttre midjefickor och även en ficka på armen med plats för liftkort, dessutom en lättare innerficka för mobil. Använd men fortfarande i fint skick! Köparen står för frakt.

Irma
Irma
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
 Lululemon Define Jacket  - lululemon define jacket till salu storlek 8=medium. Men passar nog small också skulle jag säga. Helt ny🤍
Trenchcoat  - Använder ej
Moncler cardigan  - Säljer denna super fina Moncler dam cardigan i svart. Den är i storlek M men passar S mycket bättre, den är i super fint skick utan fläckar eller hål. Nypris på en liknande jacka är 11 000kr men säljs nu för endast 3799kr. Vid frågor eller efterfrågan på fler bilder skicka ett meddelande🥰💕
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10 lite smått skrynklig men kan fixas hemma!🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Grön  jacka från Zara - Quiltad grön jacka från Zara med hjärtformat mönster. Jackan är croppad, har rund halsringning och stängs med knappar framtill. Tillverkad i polyester och har två snedställda fickor. Perfekt för lager-på-lager under höst och vår.