Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Nike kofta/jacka
Nike kofta/jacka - 89 Nike kofta/jacka - 90

Nike kofta/jacka

Storlek: M/S
Kategori: Jackor
Märke: Nike
Färg: Vit

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En Nike kofta i topp skick 10/10 som ny, i storlek M passar också för S. Vit och svart.

Jooo
Jooo
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike Jacka - Kommer inte till användning längre. I gott skick annars, köpt på Stadium för några år sedan. Jackan går att vända ut och in!
Nike fleece jacka - Mysig o snygg fleecejacka från nike! Användes förra vintern, köptes i London.  Finns straps på sidorna för att göra tröjan tajtare💣nypris 1300kr.  [ OBS, köper du fler varor bjuder jag på frakten🤌🏻]
 jacka från Nike - Säljer en snygg jacka från Nike. Ganska ny, Dena modellen finns inte längre. Den har Nike-logotyp både på bröstet och ryggen. Jackan är perfekt för en casual look och är superbekväm. Passar perfekt för höst och vintern.
Nike jacka - Sjukt snygg Nike vindjacka köpt i Bulgarien så är nog inte äkta. Men sjukt snygg ändå! Storlek XL men passar S/M!🩷 Säljes då den aldrig kommit till användning 🌸
Nike vintage jacka - En jätte fet nike vintage vindjacka som är i bra skick och passar till det mästa ⚪️🔥
Nike regn jacka - Nike jacka i storlek xs, i fint skick. Nypris 1400
Vit jacka från Nike - Säljer en stilren vit jacka från Nike med dragkedja och hög krage. Jackan har ett färgglatt Nike-märke på bröstet och långa ärmar. Perfekt för en sportig look!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.