Alla kategorier > Jackor
Vit teddyjacka
Vit teddyjacka  - 0 Vit teddyjacka  - 1 Vit teddyjacka  - 2 Vit teddyjacka  - 3

Vit teddyjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Supermysig vit teddyjacka med bred krage och lång ärm. Jackan är fluffig och har en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg. Materialet är mjukt och känns som ett moln.

Mira
Mira
(13)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit teddyjacka med dragkedja - Superfin och fluffig teddyjacka med dragkedja framtill och hög krage. Jackan har långa ärmar och två stora fickor fram. Perfekt för våren! Teddyjackan köptes från H&M
Vit teddyjacka med huva - Mysig vit teddyjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har en praktisk bröstficka med dragkedja och långa ärmar. Perfekt för kyliga dagar. Från hm.
Vit teddyjacka - Säljer en mysig vit teddyjacka med lång ärm. Denna är i nyskick och kommer att skickas helt nytvättad med tanke på färgen så att den bli så fräsch som möjligt. Den har inga synliga defekter.
Vit teddyjacka - OBS! lånade bilder, men exakt samma jacka! Säljer en mysig vit teddyjacka från hm.
Vit teddyjacka päls  - Mysig vit teddyjacka med dragkedja och knappar.
Vit och svart teddyjacka - Perfekt teddyjacka till hösten 😻🍂
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰