Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddyjacka - Mysig och fluffig teddyjacka i vit färg med hel dragkedja framtill. Jackan har en rak och loose passform, höga fickor på sidorna och långärmade ärmar. Perfekt för kalla dagar och ger en chill vibe till din outfit.
Teddyjacka!! - Säljer min teddyjacka strl Xs, den är i bra skick, fin och hel!
Teddyjacka hm - Teddyjacka från hm som är väldigt efterfrågad och helt slutsåld överallt. Jag har aldrig använt den men däremot finns lite defekter på insidan men inget som syns på utsidan eller när man har på sig den, utan det var så när den köptes från butiken.
Teddyjacka  - Fin teddyjacka använd typ en gång så i fint skick. Vit eller lite crémefärg. Perfekt till våren och nu. Kan diskutera priset.  Skriv vid frågor🫶
Teddyjacka - Teddyjacka i strl S, supermysig och perfekt när det är kallt 🥰 Bild 1 = inspo, swipe för egen bild
Teddy jacka  - Superfin Teddy jacka ifrån h&m i storlek xs. Använd några gånger. Nopprig på insidan men inget som man tänker på eller som syns när man har på sig den:)) Köpt för nåt år sedan😊Superfin cremevit färg!
Teddyjacka
Teddyjacka - 89 Teddyjacka - 90 Teddyjacka - 91

Teddyjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit fluffig Teddyjacka ifrån H&M! Använd ett fåtal gånger utan defekter.

Miranda
Miranda
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Bomberjacka - Helt ny bomberjacka från bershka med prislapp nypris 1139kr  Har även jackan i M (nyskick)🥰
Byxor - Ett par räfflade tygbyxor perfekta till sommaren! Byxorna är i bra skick men de är urtvättade
Pufferjacket - Ljusgrön oanvänd pufferjacka i nyskick.
Omlottkjol - Randig omlottkjol som man själv knyter runt midjan!  Knappt använd därav i super fint skick!
Vinterskor från nike - Ett par bra vinterskor ifrån nike i strl 42. Lite små missfärgningar förekommer som kan ses på bilden
Champion t-shirt - En champion tshirt i strl M. Använt endast ett fåtal gånger
Röd collegetröja  - collegetröja från Dobber. Väldigt bra skick ser vintage ut!  Oversized i passform
Teddy jacka från Monki - En fin ljusgrön jacka från Monki, passar perfekt till våren och tidig höst!  Skicket är som ny, då den endast är använd ett fåtal gånger
Nike dunks  - Nike dunks i modellen: SAIL/HARVEST MOON. Skicket är väldigt fint de är använda några gånger.
Jeansshorts från Levis! Modell: High Loose Shorts - Jeansshorts i fint skick! Knappt använda
Liknande annonser
Visa alla