Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige trenchcoat från Weekday - Snygg beige trenchcoat från Weekday med klassisk design. Jackan har knappar framtill och ett bälte i midjan för en justerbar passform. Perfekt för vår och höst!
Trenchcoat - Snygg trenchcoat från Weekday i stl L (känns som M). Väldigt fint skick, använd få ggr💕❤️
Pufferjacka från weekday  - Jacka från weekday i fakeskinn. Lite använd, storlek XS. 450kr inkl spårbar frakt.
Trenchcoat, kappa - Säljer min trenchcoat som har använts några få gånger, 3-4 ggr. Den är som ny och är köpt från weekday. Den är i oversize och i storlek M samt unisex! Säljs i uppsala och Stockholm.
Weekday Trenchcoat  - Weekday Trenchcoat  Storlek medium Sparsamt använd
Weekday Trenchcoat
Weekday Trenchcoat - 89

Weekday Trenchcoat

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Weekday

230 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Trenchcoat från Weekday. Storlek S. Sparsamt använd. Köparen betalar frakt.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →