Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå jacka från Wera - Säljer en stilren grå jacka/kort kappa från Wera. Jackan har en enkel design med en knapp framtill och långa ärmar. Perfekt nu till våren och i mycket fint skick!
Svart jacka från Wera - Snygg svart jacka från Wera med dragkedja framtill. Perfekt för en stilren look. Jackan har en klassisk design som passar till många tillfällen. Manchesteratrial!
Svart jacka från Wera - Säljer denna helt nya Wera jackan! Aldrig använt utan har bara provats, har bara legat i garderoben annars  helt ny men utan prislapp !! Storlek S
Wera Stockholm jacka - Superfin jacka från Wera Stockholm, använd men i fint skick! 😇
Jacka från WERA - Beiga jacka med guldiga detaljer. Vårig och sval. Väldigt bra skick. Ord pris 1100kr
Wera jacka - Marinblå bomberjacka från wera, resår längst ner runt midjan och ärmarna, fickor med dragkedja fram och även fickor gömda bakom dem. Mycket fint skick, använd fåtalet gånger
Brun ulljacka från Wera - Säljer denna superfina jacka från WERA, nästintill oanvänd!
Wera Jacka
Wera Jacka  - 89 Wera Jacka  - 90 Wera Jacka  - 91

Wera Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Wera
Färg: Brun

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin och knappt använd jacka. Passar perfekt till hösten. Inköpt på Åhléns. Pris vid inköp 1999kr. Går ner i pris vid snabbt köp.

Ylva Nilsson
Ylva Nilsson
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Moncler Cardigan  - Säljer en svart quiltad bomberjacka från Moncler. Jackan har puffad front i dun och stickade ärmar samt rygg. Fyra fickor framtill och dragkedja. Klassisk Moncler-logga på ärmen. Snygg och stilren modell som passar till mycket.
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
Herno jacka med pälskrage  - Säljer en grå pufferjacka från Herno med quiltad design och mjuk brun bäverpäls på kragen. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två sidofickor. Jackan är gjord i 100% ull. Nypris ligger mellan 13000-20000kr. Den är använd enstaka gånger och är fortfarande som ny. Storlek 50 sitter som en hyfsad M kan eventuellt även passa L.
Vit pufferjacka från Benetton - Säljer en vit pufferjacka från Benetton med huva och dragkedja. Jackan är vadderad med 80% dun och 20% fjäder, har tryckknappar och två fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. ‼️ OBS att en del av hänget som man drar i vid dragkedjan är borta men det hindrar inte funktionen
Grå herno jacka med hög krage - Säljer en grå herno pufferjacka med hög krage och quiltad design. perfekt både för kyligare dagar och sommarkvällar. Den är lätt vadderad och har trekvartsärmar för en modern look. Den har lite sminkfläckar uppe vid kragen på insidan. Som går att tvätta bort🥰 storlek xs/S