Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Windbreaker - Moncler Windbreaker, Cond 9/10 Flawless, Retail 11000kr, Tveka inte på att skicka ett meddelande vid frågor eller liknande🙌
Windbreaker | Nike - Lätt och stilren windbreaker från Nike. Perfekt för både träning och vardag. Helt ny i originalskick, aldrig använd och med lappar kvar. Sportig och bekväm! (FÖRST TILL KVARN)
Windbreaker  - windbreaker från craft köpt secondhand🪐
Nike windbreaker / regnjacka / tracksuit-jacka med luva - Windbreaker / regnjacka / tracksuit-jacka från Nike i rött/orange och svart med klassisk logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Tillverkad i lätt syntetmaterial, perfekt för blåsiga dagar. Sportig look med elastiska muddar och midja för skön passform.
Nike SB windbreaker - Köptes för retail: 700 sek, använd varsamt, skick 8/10 inga defekter. Säljer nu för 350 sek.
Number nine windbreaker  - Typ ny
Swagger windbreaker -  Windbreaker från japanska märket Swagger. Cropped fit med långa armar. Köpt i japan!
Nike windbreaker
Nike windbreaker - 89 Nike windbreaker - 90 Nike windbreaker - 91

Nike windbreaker

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Röd

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vintage windbreaker i strlk L. Väldigt oversized på mig som är ca 169cm

klara
klara
(9)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!