Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Woolrich jacka
Woolrich jacka - 89 Woolrich jacka - 90 Woolrich jacka - 91 Woolrich jacka - 92 Woolrich jacka - 93

Woolrich jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Woolrich
Färg: Svart

2300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

!Nyligen kemtvättad och redo för att skickas! Jag säljer min woolrich jacka då den inte längre passar mig, den har inga fel på sig och är som ny. Inköpt för 9000kr. Den har kvar sin originalpäls.

Claroo
Claroo
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Woolrich jacka - Säljer min woolrich jacka då den inte är min stil längre! Har använt den ett par gånger men den är gott skick, på bilden ser man ”märken” men det är bara reflektionen av ljuset 😅 Jackan är quiltad på insidan så man behöver ingen tjock tröja under. Pälsen är äkta därav pris! Priset kan diskuteras vid snabb affär💕
Woolrich jacka  - Äkta woolrich jacka, inköpt i deras butik i Göteborg.  Svart, storlek medium.
Woolrich jacka - Superfin Woolrich jacka köpt på Kids Brand Store. Stl 12 passar mig som är en XS-S.
Woolrich jacka  - Woolrich jacka parka storlek xs men passar s  Nypris 8000
Woolrich jacka - Säljer min woolrich w’s valentine parka. Köpt förra vintern, använd fåtal gånger.. Midjan är även formbar då det finns en tråd innanför jackan, så man kan spänna den beroende på hur formbar man vill ha midjan o ryggen.
Äkta Woolrich jacka - Jackan är i fint skick, köptes på Plick 2021 så använd under en vinter. Den är skitsnygg och det finns inga anmärkningar. Varm och man får plats med tjocktröja under. Passar dig som har xs/s. Jackan finns att hämta i Helsingborg/Malmö/Linköping/Stockholm
Woolrich jacka  - Säljer en svart parkajacka från Woolrich med huva och stora fickor framtill. Jackan har dragkedja och knappar, samt quiltat foder på insidan för extra värme. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras