Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Woolrich jacka storlek s - Väldigt fint skick, kemtvättad.
Woolrich vinterjacka storlek s - Säljer denna super härliga och helt oanvända vinter jacka från woolrich. Den är verkligen jätte varm och skön till vintern passar från S till M🥰 ( äkta!! ) kan mötas upp i Gbg Annars frakt💗
Woolrich windbreaker storlek S - Jag säljer nu min woolrich windbreaker då den är för liten den passar som medium men är small
Woolrich svart parka storlek S - Säljer en woolrich jacka i storleken S. Jackan är använd ett fåtal gånger alltså är den nästan helt ny!.
Svart parkajacka från Woolrich S - Svart parkajacka från Woolrich med huva och snygg pälsdetalj. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och knappar. Materialet är polyester och dun, perfekt för kalla dagar. Klassisk och stilren modell som håller dig varm hela vintern.
Woolrich jacka  - Jag säljer en Woolrich Artic Parka som letar nytt hem! Använd 1 säsong och är i jättefint skick. Inga defekter! ❤️ Köpt för 6700 på Jackie år 2018. Storlek S  PRIS GÅR ATT DISKUTERA!
Woolrich Jacka storlek S
Woolrich Jacka storlek S - 89

Woolrich Jacka storlek S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Woolrich

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Woolrich jacka för att den inte kommer till användning längre. Den är i storleken S och det är inga fel på den och lånad bild. Skriv för mer bilder💓

MajaTunell
MajaTunell
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
Byrberry jacka o väst - Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder i grått, vitt och rött, samt dragkedja och knappar framtill. Snyggt Burberry-tryck på bröstet och två praktiska fickor med dragkedja.