Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Kofta
Kofta  - 89 Kofta  - 90 Kofta  - 91

Kofta

Storlek: S
Kategori: Jackor

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en jätte snygg kofta kan oassa med flera kläder och är skön har knappt användt den , den är i storlek S men passar ändo i xs

XO
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Jacka/Kofta - Super snygg tunnare jack/kofta🌸
Jacka/kofta - Fin
Gina kofta  - Jätte snygg gina kofta/kappa som inte kommer till användning. Sälja inte längre och populär. Diskuterbart pris
Kofta  - Snygg svartvit rutig kavaj från FB Sister i storlek XS. Jackan har klassisk kavajkrage, två fickor framtill och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar en stilren och trendig look med lite edge.
Kofta - Fleecekofta i märket Bjørn Dæhlie. Kan fraktas men köparen står för frakten 🥰
Zara kofta  - Jätte cool och unik kofta/ jacka från zara helt oanvänd med lapp kvar.
Päls kofta  - Använder inte längre
Snygg jacka/kofta - Snygg rosa jacka/kofta aldrig använd bara testad. Vet inte var den är ifrån för har fått den och finns ingen lapp.
Fortsätt i appen →