Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa - Kappa från H&M som inte säljs längre
Kappa - Säljer denna fina kappa i fusk läder från Zara. Köpte den i maj och den är helt oanvänd. Köpte den för 860kr
Kappa - Helt ny, köpte två stycken och valde den andra. Köpt för 550kr och aldrig använt. Prislapp är fortfarande kvar. Passar både för de som har xs. Jackan sitter bra och är bekväm. Modellen på bilden är 163 cm. Priset kan diskuteras vid snabb affär!
Kappa - Säljer min svarta kappa från hm som knappt kommit till användning🤍
Kappa  - Snygg kappa. Saknar 1 knapp men det märks inte. Storlek 34 men passar även 36
Kappa - Jättefin höstkappa från bikbok💗
Kappa
Kappa  - 89 Kappa  - 90 Kappa  - 91

Kappa

Storlek: Xs/34
Kategori: Jackor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina kappa som jag har Köpt för 800kr mitt pris:500kr knappt använt kanske 3-4 gånger från Chelsea. Säljer på grund av att den kommer till för lite användning! Kan tänka mig att diskutera priset.

Elona
Elona
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Lululemon define jacka  - Säljer en fin lululemon define jacka som är helt ny och bara testats  hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!