Stéphanie
Stéphanie
Armani dunjacka
Armani dunjacka - 89 Armani dunjacka - 90 Armani dunjacka - 91

Armani dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Armani
Färg: Röd

1750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en helt ny dunjacka från Armani då den inte riktigt är i min stil. Nypris som ni ser på fjärde bilden är 2365. Jackan är i princip helt oanvänd, bara testad en gång på en kort promenad utomhus, och är i perfekt skick. Unisex-modell.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Hm teddyjacka - Slutsåld! Strl M! 745 kr  (lånad bild)
Mörkgrön Fjällräven dunjacka XXXS kan byta - INTRESSEKOLL!!! Säljer en mörkgrön , riktigt puffig dunjacka från Fjällräven med gul snörning i huvan och stora fickor med guldfärgade knappar. Jackan har broderad Fjällräven-logga på bröstet och dragkedja med knappslå. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform. Det är en herr storlek men jag som ofta bär S eller m funkar denna jacka bra på mig! Jag hade även kunnat byta den och betala 2000 ungefär utöver jackan
Fjällräven jacka - Hej! Säljer nu min fjällräven jacka i färgen deep forest. Köpt 2023 och i toppen bra skick. Enda som är slitet är nog att dem vita sakerna vid snörningen har blivit missfärgat av smink. Men de är ingen man tänker på! Köpt på naturkompaniet och är slutsåld på sidan. Har kvitto. :) Hör av er om ni har frågor:)
Grå teddy bomberjacka i storlek L - Säljer en grå bomberjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har en grov, fluffig yta och stängs med dragkedja framtill. Modellen är loose fit och har långärmade ärmar.
Svart cardigan  - Svart cardigan  med stickade ärmar och ribbad krage. Jackan har quiltad front i glansig polyester och knäpps med knappar. Snygg, stilren och perfekt för dig som gillar en modern look med coola detaljer.
Svart dunjacka från Canada Goose - XS men passar S. Svart dunjacka från Canada Goose med huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har en puffig design, dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och isolerande fyllning. Snygg och stilren look som funkar till det mesta.
Beige teddyjacka  - Supermysig beige teddyjacka från Object med svarta detaljer längs kanterna. Säljer för att den tyvärr aldrig kommer till användningen, väldigt fint skick!!
 Moncler Cardigan  - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappstängning. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en exklusiv vibe.