Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnrock - Skinnrock, vet inte om det är äkta eller ej? Men den är i fint skick. Köpt i long beach.
Vintage skinnrock  - Vintage skinnrock i storlek L eller snygg som oversize. Knäppning med knappar framtill och fickor både på insidan och utsidan. I fint skick 🌹
Skinnrock  - Bra skick
Skinnrock Marciano storlek M - Vacker rock i svart skinn. Skinnet är mjukt och fint. Dragkedjor och inga knappar. Lätt slitage som ger vintage karaktär.
Storlek 38 - Säljer en jätte fin Hollies vinterjacka, den är mindre än 1 år andvänd, jag säljer den för att den är för liten för mig. Den är jätte varm och skön på vintern, äkta päls (det går och ta av pälsen) Köpt för 4500 säljer den för 3000
Svart skinnrock från Hollies - Helt ny Snygg svart skinnrock från Hollies i storlek 38. Rocken har en klassisk design med knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för en stilren look.
Svart skinnrock från Goldstein - Svart lång skinnrock från Goldstein by Molltan med klassisk krage och två snedställda fickor framtill. Jackan har knäppning med knappar och stilrena sömmar som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar tidlös och edgy stil.
Storlek 38 - Säljer denna rockandablue jackan som är använd hör av er om ni vill veta mer om den
Skinnrock storlek 38
Skinnrock storlek 38 - 89 Skinnrock storlek 38 - 90 Skinnrock storlek 38 - 91

Skinnrock storlek 38

Storlek: 38
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg lång svart skinnrock/kappa. Storlek 38. Den perfekta jackan nu i höst, så cool! I fuskskinn.

Ellen 🌾
Ellen 🌾
(43)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Mörkgrå Fjällräven pufferjacka - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Mörkblå jacka - Säljer en snygg stilig jacka från Say less oanvänd lappens finns fortfarande kvar, storlek S
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär