Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka - Jackan är i väldigt bra skick men har en ytterst liten slitning på ryggen (syns knappt) Den passar mig som vanligtvis har S/M lite oversized så ganska liten  Xl
skinnjacka - använd några gånger
Skinnjacka  - Säljer denna ”skinn”jackan från Zara. Perfekt att ha nu under tidig höst eller inomhus senare i vinter.🧡
skinnjacka - jätte fin skinnjacka i ganska bra skickt. den är inte alls använd mycket och är verkligen jätte fin. den börjar tappa färg vid kragen men inget som syns jätte mycket och därav priset! köptes ny för 500!
Skinnjacka - Skinnjacka i storlek S från Zara. Nyskick. Tyvärr har jag inte bild på men den är normal i storlek. Inte oversize eller liten.❤️
Skinnjacka  - Svart Skinnjackan i bra skick storlek 36
Skinnjacka  - Säljer min skinnjacka då den inte kommer till användning. Köpte den för va 2 år sedan i butik men använd ca 5 gånger under dessa två år. Den har inga tecken på användning.Vid frågor är det bara att skriva💞
Skinnjacka
Skinnjacka  - 0 Skinnjacka  - 1

Skinnjacka

Storlek: 26
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

269 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Jag säljer min svarta skinnjacka som jag knappt har använt så skulle säga att de är i fin skick! Kontakta mig om du är intresserad och om du har några frågor.

Maja
Maja
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Röd/svarta Jordans 1 low - Hej, jag säljer mina Jordans som jag köpte från förra året. Dom har inte används så många gånger så dom är i fint skick. Storlek 38,5
Topp/tröja - Hej, säljer en svart festlig topp som har Volanger bara på framsidan och inte baksidan. Kontakta mig om du vill ha fler bilder på den eller om du är intresserad!
Vit svart topp - Hej! Säljer en svart vit topp som är helt oanvänd. Så den är i bra skick!
Jeans - Säljer ett par grå/svarta jeans som är från Zara. Jag har sytt dom lite mer lågmidjade än vad dom har varit förut så det är lite tajt från låren till midjan. Kontakta mig om du är intresserad.
Svart topp - Hej säljer en svart topp som är från H&M, den är använd några få gånger bara och den är i storlek Xs.
Rosa långklänning💓 - En ljusrosa ”skims” liknade långklänning ifrån Gina💓använd två gånger (bilder lånade från hemsidan, modellen bär S men klänningen är även väldigt stretchig) skriv om det är något du funderar över💕
Svart paljett bolerokofta med rosett - Säljer en svart bolerokofta med glittriga paljetter och en stor rosett framtill. Toppen har korta ärmar och är croppad, vilket ger en cool och festlig vibe. Perfekt att styla över en enkel topp eller klänning för att lyfta din look.
Grå bootcut jeans med slitningar - . Storlek 29/34 har en defekt på benet
Charlotte Tilbury bronzer medium - Säljer en Charlotte Tilbury bronzer i färgen medium. Kommer i en lyxig rund dosa med roséguldigt mönster och spegel inuti. Perfekt för att ge ansiktet en varm och solkysst look. Pudret är matt och har en mjuk konsistens som är lätt att blenda.
Nike Jordan sneakers svart/vit/röd - Säljer ett par Nike Jordan sneakers med högt skaft. Skorna har svart lackad tå, vit ovandel med grafiskt mönster och röda detaljer. Tungan är vit med röd Jumpman-logga och insidan är röd. Svart snörning och platt sula i rött, vitt och grått. Perfekt för dig som gillar streetstyle.
Liknande annonser
Visa alla