Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Skinn jacka
Skinn jacka  - 89

Skinn jacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

400 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Jätte fin skinn jacka! Använd en gång! Från zara Som ny

Izabell Nilsson
Izabell Nilsson
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skinn jacka - Säljer min fina skinn jacka endast testad finns inga defekter alldeles som ny, ny pris 600💗
Skinn jacka  - Jag säljer denna skinn jacka från Zara pågrund av att den  för liten för mig. Den är i fint skick och använd ett få tals gånger. Säljer den för 300kr köpt för 800kr och är i storlek XS. Jag står inte för frakten.
Skinn jacka - En skinnjacka som har bra skick. Knappt använt.🤍
skinn jacka Zara - säljer denna jacka från Zara st Xs passar även S säljer då den ej kommer till användning skicka dm för bilder och pris går att diskutera
Skinn jacka - Säljer denna skit snygga skinn jacka från Crazy Lover!! Jätte bra skick och finns inga defekter💞
Skinn jacka  - Snygg skinn jacka ifrån Zara som aldrig kom till användning utan bara legat ner packad.  St L står det men mer som en S\M då jag använder den storleken.  Finns ett litet märke ( se bild ) vet inte riktigt vad det är och ingenting som förstör den.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka