Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Helt ny päls jacka som jag köpte för 500 i någon butik i Tyskland.
Helt ny päls jacka som jag köpte för 500 i någon butik i Tyskland. - 89 Helt ny päls jacka som jag köpte för 500 i någon butik i Tyskland. - 90

Helt ny päls jacka som jag köpte för 500 i någon butik i Tyskland.

Storlek: S
Kategori: Jackor

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Helt ny skick rosa beige färg, skön och mysig, aldrig använt.

Sara
Sara
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fin jacka som är ny utan prislapp - Jätte fin jacka (litet märke på ena sidan som säkert går att få bort, inte testat)
Denim jacka med knytband (slutsåld i butik) - Säljer en snygg  oanvänd denim jacka som går över rumpan i blå denim med knytband i midjan och stora fickor framtill. Jackan har långa ärmar med uppvikta muddar och omlottstängning. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men trendig och elegant look. (Jackan är helt slutsåld i butik)
Rockandblue jacka med äkta päls som är avtagbar - Svart jacka från rockandblue med äkta päls som är avtagbar. Jackan är väldigt unik då den har jättefin och fluffig päls men samtligt så är den avtagbar. Jackan är väldigt fin men samtidigt väldigt varm för kalla vintrar. Den har mycket bra skick då jag endast haft på mig den några gånger.
Svart Parajumper longbear med päls som ny! - Säljer en svart Parajumper long bear med stor fluffig päls på huvan och gul detalj vid halsen. Jackan har dragkedja framtill och patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil. I perfekt skick!
Ny skjort jacka i stl 40 - säljer en ny skjort jacka i stl 40. Färg rosa rutig. Den är lite oversize. Kan skickas mot en fraktkostnad på 57kr🌸
Zara kappa helt ny för 500 kronor  - Säljer en ny Zara som jag fick som present men det var för lite för mig. Storlek S, grå färg
Kappa i ullblandning , Som ny Stl 34  - Knappt använd, superfint skick  Snygg mjuk och varm kappa 39% ull  Ellos Stl 34 bra i storleken
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Massimo dutti hybrid cardigan - Storlek S | Massimo dutti | jackan är i väldigt fint skick | Normal passform | väldigt populär modell av Massimo dutti.
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse