Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Zara kappa
Zara kappa - 89

Zara kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Beige

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer min kappa ifrån zara som inte verkar komma till någon användning och har använts drygt 5 gånger, den passar perfekt nu till den svenska vår/sommaren 🩷🩷

Emelie
Emelie
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa från zara - Snygg klassisk kappa krage och stora fickor framtill. Jackan har knappar hela vägen och en rak, boxig passform som ger en chill vibe. Passar till alla tillfällen.
Kappa från Zara - Säljer denna fina kappa från zara i storlek S. Jättebra skick då den knappt är använd. Jättefin nu till våren och lite tjockare men inte för varm. 🫶🏻
Zara kappa - Säljer en beige kappa ifrån Zara. Den är i storlek s och perfekt nu till våren. Säljer den då den inte passar mig länge. Hör av er för mer bilder 💕
Zara kappa - Fin vårjacka som är använd fåtal gånger denna våren. Väldigt fin men jag har tröttnat på den. Ganska kort i modellen och den är i storlek M men passar även mig som vanligtvis är en XS. Fint skick och inga fläckar etc
Kappa från Zara  - Säljer denna slutsålda fina och sköna kappa som inte kommer till användning längre! Perfekt till våren/hösten! 💞 Har inga defekter och är i fint skick! Längden är ganska kort!
zara kappa - säljer min kappa från zara då den inte kommer till användning❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart Moncler cardigan - Säljer en snygg cardigan från moncler! Cardiganen är i mycket bra skick förutom att nacklappen sitter lite löst och att cardiganen är lite solblekt på vissa ställen. Annars mycket fin! Nfc-scan och qr-kod funkar som dem ska. Om ni har några andra frågor så är de bara att höra av er!😊
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Moncler maya billig!!! - Säljer denna Moncler maya helt ny för cirka 1 vecka sedan denna jackan har en glansig finish med en rik grisch look som passar bra till alla olika stilar. Storlek m men passar också till s pågrund av den korta midjan. Om du skulle va intresserad av att sänka priset eller undrar något mer är de bara och skriva till mig tack och hej.
Nike Miller Grey vindjacka  - Snygg grå vindjacka från Nike med dragkedja framtill och två sidofickor. Jackan har en praktisk huva och den klassiska vita Nike-loggan på bröstet. Tillverkad i lätt och vindtätt material, perfekt för blåsiga dagar. Helt oanvänd!