Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Faux fur jacka - En jacka i fejkpäls, den är i bra kvalitet.
Faux fur jacka från missguided - Säljer denna fina faux fur jacka från missguided, då den inte kommer till användning längre. Skicket är mycket bra och den passar mig som har 36/S 💞Köpt för lite mer än 900kr
Faux skinn jacka från zara - En skinn jacka från zara man i storlek M, de två buckles som man kunde knappa på axlarna är avklippta
Kappa med avtagbart faux fur krage - Grå kappa med med avtagbart faux fur krage i storlek xs. Sparsamt använd och är i fint skick. Köparen står för frakt. Kan mötas upp i centrala Stockholm.
Faux Fur Jacka - Köpt vintage. Inte äkta!
Faux fur väst - Säljer min väst i fejkpäls. Använd max 2 gånger.
Zara jacka - Säljer en grå quiltad jacka från Zara. Nästan aldrig använd skriv för fler egna bilder💕
Zara jacka faux fur
Zara jacka faux fur  - 89

Zara jacka faux fur

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grå

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna populära fluffiga jacka från zara, slutsåld överallt! Oanvänd med prislappar kvar Strl L men passar mig som vill ha den oversized och vanligtvis har S 💕

Wilma Johansson
Wilma Johansson
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.