Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart jacka från Zara
Svart jacka från Zara - 89 Svart jacka från Zara - 90 Svart jacka från Zara - 91

Svart jacka från Zara

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

950 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg svart jacka från Zara med dragkedja och bälte i midjan. Har en mjuk, pälsliknande insida för extra värme. Köpt för 1500kr och är i princip i nyskick. Perfekt för kyligare dagar💓🙌🏼

Sofia
Sofia
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart zara jack - Snygg svart jacka från zara med pälsdetaljer. Jätte varm och nyskick! Skriv vid frågor💞
Svart Zara jacka  - Super snygg svart Zara jacka! Som inte säljs längre. Pris kan diskuteras💕
Svart jacka från Zara - Säljer en snygg svart jacka från Zara i mycket bra skick. Den har en cool design med svarta läderdetaljer och en mysig insida. Perfekt för höst och vinter! Jackan har dragkedja och spännen vid kragen för extra stilpoäng.
Svart Zara jacka - En tunn puff er jacka perfekt för vår och höst. Jackan går att spänna åt längst ner för att göra den tajtare. Den är i bra skick och har endast använts några gånger. Den finns inte längre att köpa på hemsidan men ord priset var 499kr.
Svart fuskpäls jacka från Zara  - Svart pälsjacka med luva i mycket gott skick från Zara  Liten i storleken
Svart Zara jacka - Köpt från Zara 🖤I mycket fin skick.
Svart Zara jacka  - Snygg svart jacka med dragkedja och bälte.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Moncler cardigan  - moncler cardigan, Den är i nyskick utan defekter, använd fåtal gånger. Storlek 2, passar mig som har storlek S
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse