Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bomberjacka  - Snygg lite längre  bomberjacka i en marinblå färg. Det är storlek Xs men jag har storlek s/m och kan ha den!
Bomberjacka  - Tunn bomberjacka från vero Moda! Aldrig använd, passar xs-m
Bomberjacka med zipper detalj - Superfin bomberjacka med dragkedjedetalj design! Perfekt inför vår/sommar!
Mörkblå bomber jacka - Jacka från Zara, nypris 700kr. Som ny och perfekt till vintern. (Frakten står köparen för🫶🏼).
Marinblå bomberjacka från zara - Säljer en marinblå bomberjacka med puffärmar. Det ser ut som att man har en skjorta under vilket jag tycker är en cool detalj. Köparen står för frakt.
Bomberjacka - Vintage bomberjacka. Perfekt till Top Gun-utklädnad eller dylikt. Strl. L, sitter som M.
Bomberjacka  - Min fina bomberjacka från 2016, hel och ren inga konstigheter.
bomberjacka
bomberjacka - 0 bomberjacka - 1 bomberjacka - 2

bomberjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

60 EUR

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

size M-L

nsellout
nsellout
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart glittrig topp från Zara - Supersnygg svart topp från Zara med tunna axelband och glittriga detaljer upptill. ❤️
SÖKER!! - SÖKER!!! collective the label
Liknande annonser
Visa alla