Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart pufferjacka från Zara med huva
Svart pufferjacka från Zara med huva - 0 Svart pufferjacka från Zara med huva - 1

Svart pufferjacka från Zara med huva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka från Zara i storlek 164. Jackan har en stor huva, breda kanaler och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Fluffig men inte ”för”. Jag andvänder S ofta. Denna passar bra på mig . Andvänd 2 gånger

Elsa
Elsa
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka pufferjacka med huva - Snygg svart pufferjacka från zara! Jackan är vattenavvisande och har två fickor med dragkedja samt en kraftig dragkedja framtill. Fylld med 80% dun och 20% fjädrar för extra värme. Använd en gång endast, Funkar både till tjej och kille, men är köpt på zara herr
Svart pufferjacka från ZARA med huva - Säljer en svart pufferjacka från ZARA med stor huva och mjukt fuskpälsfoder på insidan. Jackan har snörning i midjan, stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt chill oversized vibe.
Svart pufferjacka med huva från Zara  - Säljer en svart pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och normal passform, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren look som passar till det mesta.
Svart pufferjacka från Zara med huva - Säljer en svart pufferjacka från Zara i storlek S. Jackan har huva, dragkedja framtill och quiltad design på både fram- och baksida. Ärmarna är släta och materialet är en mix av polyester och syntet. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear.
Svart pufferjacka från Zara med huva - Säljer en svart pufferjacka från Zara i storlek S. Jackan har en stor och mysig huva, två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla dig varm och ändå se stilren ut. sparsamt använd, nypris på omkring 700
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva. Jackan har en dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar med sin vadderade design.
Svart pufferjacka med huva - Svart pufferjacka med avtagbar huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar och har en stilren look som funkar till många outfits. Storlek XL men skulle mer säga att den passar M/L då den är liten i storleken
Svart pufferjacka från ZARA med huva - Säljer en svart pufferjacka från ZARA med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill och stora fickor. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla dig varm och stilsäker.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Svart overshirt från dressman - Säljer en svart overshirt med dragkedja och knappar framtill. Jackan har klassisk krage, stora fickor på bröstet och nertill samt långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till jeans. Köpt för 1500. Mitt pris 899-:
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Grå Moncler maya   - Snygg grå dunjacka från Moncler Maya kollektionen med klassisk pufferdesign och avtagbar huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.