Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skinnjacka från Zara, S - Snygg svart skinnjacka från Zara i bikerstil med silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och är figursydd för en cool look. Säljer pga den inte kommer till användning längre. Jackan är utgången och finns inte på zara längre därför säljer jag den för 350kr då nypris var 499.💓
Svart skinnjacka från Zara, S - Snygg svart skinnjacka från Zara i bikerstil med coola dragkedjor, bälte i midjan och klassisk krage. Jackan har flera fickor med dragkedja och detaljer i silver. Perfekt för dig som vill ha en edgy look till vardags.
Skinnjacka Zara S - Skinnjacka från Zara storlek S, använd en gång.
Svart skinnjacka från Zara - Snygg svart skinnjacka från Zara med silvriga dragkedjor och knappar. Jackan har klassisk bikerstil med sned dragkedja, axelklaffar och flera fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.
Svart skinnjacka från Zara - Snygg svart skinnjacka från Zara med klassisk bikerstil. Jackan har silvriga dragkedjor, tryckknappar och flera fickor framtill. Materialet är slätt och jackan har en cool, tidlös look med lång ärm och markerad krage. Den är använd några fåtals gånger men har inga defekter!
Svart skinnjacka från Zara - Snygg svart skinnjacka från Zara med klassisk bikerstil. Jackan har flera dragkedjor, snedställd front, bälte i midjan och silvriga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en edgy look med attityd.
Svart skinnjacka från Zara - Säljer en snygg svart skinnjacka från Zara i storlek S. Jackan har en cool bikerstil med dragkedja och knappar. Perfekt för höst och vår, och funkar lika bra till fest som till vardags. Den är i mycket bra skick och redo för nya äventyr! 🖤
Svart skinnjacka från Zara - Snygg svart skinnjacka från Zara med croppad passform och coola detaljer som dragkedjor och axelklaffar.  Helt oanvänd.
Svart skinnjacka från Zara, S
Svart skinnjacka från Zara, S - 0 Svart skinnjacka från Zara, S - 1 Svart skinnjacka från Zara, S - 2

Svart skinnjacka från Zara, S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart skinnjacka från Zara med silvriga dragkedjor och bälte i midjan. Jackan är croppad och har klassiska detaljer som snedställd dragkedja och fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.prislappen är kvar så jackan är helt ny!😊

Tilde💗
Tilde💗
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit klänning med knytband - Charmig vit klänning med knytband framtill och trekvartsärmar. Klänningen har en luftig passform och fina detaljer som ger en romantisk känsla.köptes från vero Moda för 300kr,prislapp finns kvar då jag bara har testa den!!❤️
Grå ulljacka från H&M - Säljer en stilren grå ulljacka från H&M. Jackan har en klassisk design med knappar framtill och en rak passform. Perfekt för kyligare sommar dagar och lätt att matcha med olika outfits.använd ett fåtal gånger så är i väldigt bra skick!❤️
Vita linnebyxor 'Denise' - Snygga och bekväma vita linnebyxor 'Denise' med en avslappnad passform. Byxorna har en elastisk midja med snörning för extra komfort. Perfekta för en stilren och luftig look.dom är lite skrynkliga men kan strykas innan de packas!köpta för 180 men säljs för 120 då dom knappt är använda❤️har sänkt priset t 120 då jag vill få dom sålda!!!
Vit oneshoulder topp från Stories XS - Säljer en vit ribbad oneshoulder topp från Stories i storlek XS. Toppen är ärmlös med asymmetrisk axel och har en tight passform. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och stilren look.aldrig använd!!
Svart långkjol  - Säljer en svart långkjol med snygg satin-finish. Kjolen har en rak och flowy passform som sitter skönt i midjan och faller snyggt längs benen. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.känns som ett satin material men tror inte att de är de,aldrig använt!
Grå stickad kofta från Gina Tricot - Supermysig grå stickad kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har korta ärmar, rund halsringning och knäpps med vita knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och chill vibes. Aldrig använt bara testad,nypris är 399 men säljs för 150kr.skriv om du vill ha fler bilder!❤️
Beige stickad väst från Gina Tricot - Mysig beige stickad väst från Gina Tricot med rund hals och knappar framtill. Västen har en enkel och clean look med ribbade kanter och är perfekt att styla över en t-shirt eller skjorta. Passar dig som gillar en chill och klassisk vibe.aldrig använt!!så är i väldigt bra skick.
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå bootcut jeans med låg midja och klassiska fem fickor. Jeansen har en lätt tvättad look och raka ben som smalnar av lite nedtill. Perfekta för en avslappnad och trendig stil.är i väldigt bra skicka endast använda en gång men är tvättade!!
Vinröd axelväska i flätad look - Snygg vinröd axelväska med flätad läderimitation och bred axelrem. Väskan har en rymlig och mjuk form, perfekt för dig som gillar en stilren men ändå trendig accessoar. Passar till många olika outfits och ger en cool touch till din stil.Är i mycket bra skick!!har inga defekter men har används några gånger så inte helt ny men ser ut som den är ny!!
Liknande annonser
Visa alla