Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara jacka - Säljer min puffer jacka från zara då den inte används<3 nypriset är 500🤍
Zara jacka - jätte mysig och söt zara jacka. min mamma köpte den för ganska länge sedan, runt 5-10 år sedan. inga defekter och i perfekt skick.
 Zara  jacka - Snygg svart dunjacka från Zara med fuskpäls i luvan och dragkedjor i guld. Jackan har långa ärmar och en figursydd passform med dekorativa sömmar. Perfekt för kyliga dagar.
Zara jacka  - Säljer denna vinterjacka från zara som jag köpte här på Plick som aldrig kommit till användning.  Den har inga defekter och är som ny. Det går att ta av ärmarna så att det blir som en väst om man vill det. Hör av er för för fler bilder!!🥰
Zara jacka - Knappt använd storlek S
Zara jacka  - Svart Zara jacka. Meddela om du har frågor eller vill ha mer bilder, eller diskutera pris🥰
Zara jacka  - Zara jacka ,Funkar S och XS
zara jacka - Populär jacka från zara, helt oanvänd pga att jag har 2 likadana.
Zara jacka
Zara jacka  - 89 Zara jacka  - 90

Zara jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart täckjacka från Zara, sparsamt använd

Thea Jonsson
Thea Jonsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla