Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara jacka - Byter mot en likadan i xs, min är i s💕💕Kan även sälja för bra pris
Zara jacka  - Fett snygg knappt använd Storlek S
Zara jacka  - Trendig beige overshirt med virkade och broderade detaljer längs ärmslut och nederkant. Jackan har en loose passform och långa ärmar, perfekt att slänga över en topp för en cool look. Finns ej kvar på Zara.
Zara jacka cowboy jacka - Säljer en  mockajacka med snygga fransdetaljer längst ner och på ärmarna (cowboy jacka). Jackan har två stora bröstfickor med knappar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool western-vibe. Det står M på storleken men skulle säga S.
zara jacka - grön jeansjacka från zara! 💚helt okej skick!
Zara jacka - Jättefin jacka som endast är använd 2 ggr så den är som ny! Skriv för egna bilder elr andra frågor❤️
SÖKER jacka från Zara - Jag söker denna gröna jackan från Zara i storlek S. Det kan också funka i storlek M. Hör av er om ni har en och sälja!
Denim jacka Zara - Säljer en mörkgrön denim jacka  med klassisk krage och raka linjer. Jackan har dragkedja framtill, två stora fickor med nitar och markerade sömmar som ger en clean look. Perfekt till en streetwear-outfit eller för att lyfta en enkel stil. Storlek Small
Zara jacka
Zara jacka  - 89 Zara jacka  - 90 Zara jacka  - 91

Zara jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grön

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg jacka från zara köpt förra vintern men knappast använd så som ny!! Nypris 700

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
väska från Zadig & Voltaire - Snygg svart handväska från Zadig & Voltaire i quiltat skinn med dubbla handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa dragkedjor framtill och ett stilrent mönster. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med plats för det viktigaste. Jätte fint skick inget tecken på användning skriv för flera bilder 💞hittar ej på hemsidan så tror inte den finns o köpa längre ! Väskan är i den större modellen
Liknande annonser
Visa alla