Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka med avtagbar insida
Jacka med avtagbar insida  - 89 Jacka med avtagbar insida  - 90

Jacka med avtagbar insida

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag har använt denna jacka en gång , på vintern men Avtagbar ”teddy” på insidan så det endast blir som en tunn vårjacka.

Elin
Elin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dunjacka med avtagbar pälsluva - Dunjacka med 100% genuin dun, fluffig insida på jacka och bälte med spänne runt midjan. Inköpt från Zara, nypris 1100kr. Vattenavvisande och väldigt varm då den är fluffig och fodrad på insidan. Storlek XL men liten i storleken, passar mer som M/L
Svart kappa med avtagbar pälskrage - Svart jättesnygg halvlång kappa från Zara. Avtagbar pälskrage i fake-päls. Snygg både knäppt och öppen. Storlek XS.
R&B jacka avtagbar päls - Svart Rock and Blue jacka i storlek xxs och äkta samt stor avtagbar päls. Sälja billigt pga dragkedjan är seg och fastnar ibland, köptes i vintras för 3.500 kr!
Rockandblue jacka med äkta päls som är avtagbar - Svart jacka från rockandblue med äkta päls som är avtagbar. Jackan är väldigt unik då den har jättefin och fluffig päls men samtligt så är den avtagbar. Jackan är väldigt fin men samtidigt väldigt varm för kalla vintrar. Den har mycket bra skick då jag endast haft på mig den några gånger.
Stradivarius jacka med fluffig insida - Perfekt till hösten, aldrig använd, go och mysig🖤
Väst med avtagbar luva - Väst med avtagbar luva från Sipale. Västen saknar en nit på baksidan
Svart pufferjacka med vit insida - Säljer en svart pufferjacka med vit insida och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja, som går hela vägen upp på huvan. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits. Den går också att vända och då är jackan helt vit.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
J.Lindeberg bailey field jacka - Snygg, J.Lindeberg bailey field jacket i mörkblå färg, passar perfekt till våren, sommaren och hösten. Inga defekter, stilren och eftertraktad. Nypris: ca 3500kr