Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - Söker denna jacka från Zara i stl S till rimligt pris, hör av dig om du säljer!
Jacka  - Jacka från zara!! Storlek S
Jacka - Super fin jacka till vår och höst! Storlek m skulle säga att den är en s/m. Sälj inte längre på hemsidan. I nyskick! Alltid billigare vid köp av flera varor, så kolla gärna in min profil🩷
Jacka  - Grön liten söt jacka med poppigt innerfoder. M men även S kan ha jackan 🤍
Zara jacka cowboy jacka - Säljer en  mockajacka med snygga fransdetaljer längst ner och på ärmarna (cowboy jacka). Jackan har två stora bröstfickor med knappar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool western-vibe. Det står M på storleken men skulle säga S.
Jacka - Supersnygg grön jacka från Zara i storlek S. Sparsamt använd så i väldigt fint skick👌🏼 Perfekt nu till vår/sommar.
Jacka zara - Super snygg och cool!
Jacka
Jacka - 0

Jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin till allt!! Jättepopulär och slutsåld❤️

tindraaaa12345667
tindraaaa12345667
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Röd skidjacka Helly Hansen Alphelia Lifaloft - Säljer min favoritjacka från Helly Hansen då den tyvärr har blivit för liten för mig som brukar ha S eller M i jackor. Nypris ca 5000, finns inte längre att köpa ny i denna färg. Lite naturligt slitage (kom privat för fler bilder) men annars fint skick. Storlek XS. Nytvättad.
Svart moncler - Säljer en vsvart moncler jacka/ jacka och dragkedja framtill. Jackan har, två fickor med dragkedja och mjuka muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och enkel stil. Den är M men passar S
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
J.Lindeberg field jacket - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg field jacket i bra skick, storlek S, lite slitage på den men inga större defekter, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
Patagonia fleece - Säljer en cremevit Patagonia fleecejacka med blå detaljer. Köpt second hand men inga defekter utöver liten fläck på insidan.