Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjackan  - Skinnjacka från Zara, i äkta skinn Storlek XS
Skinnjackan  - Hej säljer denna skinnjacka då jag inte kan ha det mer. Den är i storlek S och knappt andvänd.
Mörkbrun skinnjackan  - Brunn skinnjacka med detaljer. Vintage med nybyggt dragkedja hos en skomakare.
Skinnjackan - Knappt använd, helt ny har knappt använd
SNYGGASTE SKINNJACKAN!!  - Säljer denna as snygga skinnjacka då jag behöver pengar! Jätte bra skick!! Storlek xs men skulle säga att den mer är som en S ❤️ pris går att diskutera
Skinnjacka NA-KD - Skinnjacka (fakeskinn) från Nakd köpt här på Plick! Jättefint skick. Har ett skärp som är avtagbart
Svart skinnjacka från NA-KD - Snygg svart skinnjacka från NA-KD med dragkedja och bälte i midjan. Jackan har en klassisk bikerstil med långa ärmar och mjukt foder. knappt använt i det år jag haft den. Pris kan diskuteras!!
Svart skinnjacka från NA-KD - Säljer en svart skinnjacka från NA-KD med klassisk bikerstil. Jackan har silvriga dragkedjor, bred krage och detaljerade sömmar. I storlek 36 men den är oversize, knappt använd. Men saknar bandet längst ner
Skinnjackan
Skinnjackan  - 89

Skinnjackan

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fake skinnjacka från Zara

Tilde
Tilde
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trekvarts kappa - Så fin med kortare ärm! Saknar knapp men går att sy på en egen, eller ha den öppen mer som en kofta!!🤍🙌🏻
Beige Herno jacka - Säljer en beige pufferjacka från Herno. Storlek S, använd max 4 ggr och köpt från vestiaire! Skriv för fler bilder eller frågor
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Quiltad grön jacka från Zara - Säljer en quiltad jacka från Zara i en snygg olivgrön färg. Jackan har hög krage, två stora fickor framtill och dragkedja. Den är croppad med snörning vid midjan och ärmarna, perfekt för att ge en cool vibe till din outfit. Använd två gånger efter att ha köpt på Vinted och ser helt ny ut
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.