Alla kategorier > Jackor
Jacka från zara
Jacka från zara  - 89 Jacka från zara  - 90 Jacka från zara  - 91

Jacka från zara

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun jacka, fin till hösten

Frokennystrom
Frokennystrom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara Jacka - En jätte fin och stilrik jacka som är i pälsmaterial med fina svarta knackar har desvärre lite defekter i inner armen men syns ej utåt så de är inget som märks💕ny pris 900-1000kr 💓köpare står för frakt
Zara jacka - Säljer denna bruna vinterjackan från Zara. Köpt förra vintern för ca 859kr men är i bra skick. Är även slut på hemsidan!🤭Hör av dig för fler bilder!
Zara jacka - En populär och rutmönstrad zarajacka perfekt för hösten! ☺️✨✨
Zara jacka - Snygg brun jacka från zara. Banded som man hänger upp jackan med har tyvärr gått sönder, men märks absolut inte! Den är väldigt tjock och perfekt för kallare väder❄️ storlek 152 men passar mig som har xs/s!
Zara jacka - Mörkbrun jacka från zara, knappt använd
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36