Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kapp från zara  st S
Kapp från zara  st S - 89 Kapp från zara  st S - 90

Kapp från zara st S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte denna kapp från zara för 6månader sedan. Passar perfekt till höst och våren. Kontakta mig för fler bilder, pris kan diskuteras

Mobina
Mobina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa zara, S - Superfin grönkappa från zara, köptes i våras men har aldrig kommit till användning (lapp kvar) nypris 400 men finns ej kvar på hemsidan
Zara kappa - Jätte fin kappa men används inte💘
Ljusblå kappa från ZARA - Säljer en ljusblå kort kappa från ZARA med klassisk krage och två stora fickor framtill. Jackan har tryckknappar och är croppad i modellen. Perfekt inför vår och höst, enkel att matcha till olika outfits. Den har använts max 2 gånger och är inte min stil längre men är super söt!
Zara kappa strl S - Zara kappa med päls och luva som går att ta bort. Har använt en gång.Det saknas en knapp till luvan annars helt ny.
Zara jacka, kappa, S - Jacka från zara, mycket sparsamt använd så skicket är helt utan anmärkning!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌