Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Overshirt  - Använd 1 gång. Köpt i HM.
OVERSHIRT FRÅN H&M - Hejsan 👋🏼, säljer nu denna fina overshirten från H&M. Den är i storlek S och köpt i butik. Den är använd ett fåtal gånger men i princip inga tecken på användning. Perfekt för höstvädret som är kommen och kylan. Om du är intresserad eller har frågor, tveka inte på att höra av dig 😊  Nypris:499kr 💸
Overshirt från HM - Säljer en hm Overshirt som också är som en jacka. Den är aldrig använd eftersom den var för stor för mig. Storlek S men passar också M. Säljes för 399!
Overshirt - Säljer en skön overshirt som är perfekt nu till våren då den är för liten för mig. Endast använd ett fåtal gånger. Nyskick!
Overshirt - Köpt på hm för 300kr mitt pris 90kr super skön. Sällan använd skick 10/10.
Ulljacka (overshirt) h&m - Ulljacka (overshirt) från H&M Storlek: M Skick: 10/10
Grå overshirt herr  - Perfekt overshirt inför sommarkvällar och är i topp skick med toppen kvalite, köpt på hm för 399kr och har använt den 2 ggr, säljer den för den är för liten och har redan växt ur, storlek S
Overshirt
Overshirt  - 89 Overshirt  - 90 Overshirt  - 91

Overshirt

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Grå

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja, säljer nu denna overshirt som är perfekt till våren. Den är helt ny och har aldrig använt den så kände att det var dags att sälja.

Wille21
Wille21
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Långärmad pikétröja - Säljer nu denna snygga pikétröja från John Henric. Använd en gång och sen dess bara legat i garderoben.  Skriv vid funderingar!
Marinblå långärmad skjorta Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå långärmad pikétröja från Polo Ralph Lauren med krage, knäppning framtill. Inga slitage på tröjan.
Mörkblå jeans från Replay - Säljer ett par mörkblå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har en snygg tvätt och detaljerade sömmar på bakfickorna. Tillverkade i slitstarkt denimtyg med en vit Replay-lapp bak i midjan.
Beige overshirt från Reiss - Stilren beige overshirt från Reiss i 100% marinull. Klassisk krage, två bröstfickor med lock och knappar framtill. Perfekt lager-på-lager-plagg. Nypris 1500kr
Grå overshirt från Reiss - Stilren grå overshirt från Reiss i 100% marinull. Klassisk rak passform med två bröstfickor med knappar framtill. Perfekt lager-på-lager-plagg med snygga detaljer och krage. Nypris 1500kr
Beige stickad tröja från Massimo Dutti - Snygg beige stickad tröja från Massimo Dutti med krage och v-ringning.
Mörkblå chinos från John Henric - Snygga mörkblå chinos från John Henric med klassisk rak passform. Tillverkade i mjukt bomullstyg med randigt innerfoder i midjan.
Grå hoodie från Garde Risch - Mysig grå hoodie från Garde Risch i storlek M. Tillverkad 100% Marinull. Litet slitage framtill som man ser på bild nummer två. Därav priset är lägre.
Liknande annonser
Visa alla