Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Dsquared2 blå jeans med färgstänk
Dsquared2 blå jeans med färgstänk - 0 Dsquared2 blå jeans med färgstänk - 1 Dsquared2 blå jeans med färgstänk - 2 Dsquared2 blå jeans med färgstänk - 3 Dsquared2 blå jeans med färgstänk - 4

Dsquared2 blå jeans med färgstänk

Storlek: 50
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: DSQUARED2
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

1499 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer ett par äkta jeans från Dsquared2 med coola färgstänk i vitt och gult samt slitna detaljer och patch på bakfickan. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal passform. köpta från farfetch för 5500kr

Freddy
Freddy
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dsquared2 blå jeans med färgstänk - Säljer ett par blå jeans från Dsquared2 med unika färgstänk i vitt och orange samt slitna detaljer och patchar på benen. Jeansen har klassisk femficksdesign, rak passform och en gul patch bak i midjan. Tillverkade i tåligt denimtyg.
Dsquared2 blå jeans med färgstänk - Säljer ett par blå jeans från Dsquared2 i storlek 48. De har coola färgstänk och slitningar på benen för en edgy vibe. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja framtill. Jeansen är tillverkade i jeansmaterial och har en slim passform.
Dsquared2 jeans med färgstänk - Snygga blå jeans från Dsquared2 med coola färgstänk i vitt och orange, slitna detaljer och patch på bakfickan. Jeansen har raka ben och klassisk femficksdesign. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut. Helt äkta.
Dsquared2 blå jeans med färgstänk - Säljer ett par blå jeans från Dsquared2 med coola slitningar och vita färgstänk för en edgy vibe. Jeansen har klassisk femficksmodell, normal passform och tydliga kontrastsömmar. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Blå jeans med färgstänk från Dsquared2 - Unika blå jeans från Dsquared2 med coola färgstänk och slitna detaljer. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en edgy look!
Dsquared2 blå jeans med färgstänk - Säljer ett par blå jeans från Dsquared2 med coola slitningar och färgstänk i rött och vitt. Jeansen har en rak passform, klassiska fem fickor och en röd Dsquared2-label bak i midjan. Materialet är jeans i bomull och de har en snygg tvättad look.
Dsquared2 jeans med färgstänk - Mörkblå jeans från Dsquared2 med coola färgstänk i gult, grönt och rött. Klassisk femficksmodell med slitningar och en grön Dsquared2-patch bak. Jeansen har en rak passform och är tillverkade i bomullsdenim.
Dsquared2 jeans med färgstänk - Snygga blå jeans från Dsquared2 med coola färgstänk i flera färger och slitna detaljer. Baktill finns stora patchar och logga. Jeansen har en slim passform och är tillverkade i bomull. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Zara Jeans  - Säljer dessa super snygga och populära jeans från Zara! Hör av dig om frågor, använd fåtal gånger så i nyskick! Postar snabbt 🔥❤️
Populära russemerch byxor - Helt oanvända med lappen kvar russemerch byxor i storlek XS. Säljer pga de inte passade mig. Ny pris 500 kr
Mörkblå Lågmidjade bootcut jeans från kocca  - Snygga mörkblå jeans från Kocca med låg midja och bootcut-ben. Jeansen har slitage längst ner vid benen, jag säljer dom pga att dom är för långa och förstora i midjan på mig.Perfekta för dig som gillar en tidlös och cool look.💗 Midjemått 38cm och innebenslängd:82. Tveka inte hör av er vid frågor💗
Lågmidjade vita jeans  - Jättefina vita Lågmidjade jeans. Fint skick förutom några små små fläckar på benet (se sista bilderna) och ytterst lite slitage längst ner vid hälen. Men detta är ingenting man tänker på när man har på sig dom, och det går säkert bort i tvätten (ingen garanti)🤍 innerbenslängden är Ca 83, vet tyvärr inte midjemåttet.
Replay jeans blå jondrill 33/32 - Snygga blå jeans från Replay i modellen jondrill med klassisk femficksdesign och diskret Replay-logga på bakfickan. Jeansen har en mörk tvätt med lätt slitning och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial för skön passform.
Zara jeans - Jättefina jeans från zara i storlek 32. De är helt nya med lappen kvar, helt slutsålda på hemsidan!💞kom med prisförslag