Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Lågmidjade jeans
Lågmidjade jeans - 89 Lågmidjade jeans - 90 Lågmidjade jeans - 91

Lågmidjade jeans

Storlek: 32
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Marinblåa

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nu säljer jag ett par super snygga lågmidjade jeans. Köpt på Sellpy men är oanvända pågrund av storleken :( Köpt på Sellpy för 600kr

Embla
Embla
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lågmidjade jeans - Lågmidjade näst intill oanvända jeans från disel. Passar mig som 160 cm bra💙
Lågmidjade jeans  - Svin snygga jeans från mango, tyvärr blivit lite små🎀
Lågmidjade jeans - Helt nya lågmidjade jeans från VERO MODA i storlek 32/34💕
Lågmidjade jeans - Jättefina lågmidjade bootcut jeans från hm i storlek 30/32💕
Lågmidjade jeans  - Jättesnygga lågmidjade jeans, köpta på Plick! För långa på mig så trampat lite på dom❣️ 30/34. Dragkedjan fastnar lite men går att dra upp!
Lågmidjade jeans  - Lågmidjade jeans från zara
Lågmidjade jeans  - Jätte söta lågmidjade bootcut jeans med coola detaljer på baksidan. Jag älskar de men de är för små på mig. Hade inte rekommenderat om man e över 160.
Lågmidjade jeans - As snygggga lågmidjade jeans! Så sköna och väldigt stretchiga! Passar xs/s Midjemått:34/35cm Innerbenslängden: 73cm De är avklippta lägst ner!💕
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Vintage Levis 527 Flared Jeans - Tjatja! säljer nu mina levis 527or som jag har haft en hel del🫡 Slitningarna på dessa är bland de snyggaste jag sett👏 strlk 30/34, tveka inte på att skriva ifall ni har fler frågor🖖
Vintage jeans - Straight/flared vita/ljusrosa jeans med snygg detalj på fickorna.
Nya Gina Tricot 14+, Blå bootcut jeans med låg midja Stl s - Snygga blå jeans med extra låg midja och fransad kant upptill. Modellen har bootcut-ben och slitna detaljer vid knäna för en cool vibe. Gina tricot 14+ , Stl S. Använda 1 timme samt tvättade
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas