Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Lågmidjade bootcut jeans
Lågmidjade bootcut jeans  - 89

Lågmidjade bootcut jeans

Storlek: TYP 27
Kategori: Jeans & Byxor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par jättefina jeans som är använda ett litet hål på baksidan finns och därför priset. Märke står tyvärr inte. Som alltid kan priset diskuteras . Jag kan mötas i söder annars står köparen för frakten!💕storlek står inte heller men tror d är typ 27.

Vicky
Vicky
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lågmidjade jeans med bootcut - Super snygga Ravel blåa jeans med bootcut (nästan flared) och som går in efter kroppen för uppmärksamma en smallmidja och större höfter. Säljer dessa jeans som jag köpte på Plick, men som inte passade mig då de var för små. De har en femficksdesign och dubbla knappar i midjan. Perfekta för en avslappnad stil med en touch av retro☺️ (PS, de två första bilder är inte mina)
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer ett par klassiska blå jeans från Wrangler med slitna detaljer och en bekväm passform. Innerben är 75 när jag har sytt upp dem men om man sprättar upp dem blir de 85 midjemått är 35 . Hål i grenen men går lätt att fixa och om man har på sig dem syns ingenting alls. PRIS GÅR ATT DISKUTERA❤️
Lågmidjade bootcut jeans - Jätte snygga lågmidjade bootcut jeans från diesel, som jag köpt på plick men va för små, sista bilden är tagit i mörkt ljus men dem är i den färgen som på de andra bilderna i vanligt ljus.
Lågmidjade bootcut jeans  - Säljer dessa populära bootcut jeans från Gina tricot❤️klippta nertill så passar 173 och kortare
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer ett par snygga bootcut jeans i blå kulör. .
Mörkblå lågmidjade bootcut jeans - Snygga mörkblåa bootcut med låg midja från gina tricot . Jeansen är i nyskick . Nypris 500kr . Skriv för fler bilder 💕
Lågmidjade bootcut - Säljer dessa helt perfekta lågmidjade bootcut!
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Dry Vintage Nudie Jeans - Slim Fit - oooherregud vart ska jag ens börja, idag säljer jag mina personliga nudie tape teds i 31/32🤧 Med helt störda fades utöver kan jag lätt kalla dessa en av mina fetaste par brallor👏 Skulle säga att dessa sitter lite lösare än ett vanligt par tape teds så tveka inte på att fråga om bild med de på🫡
Jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 82cm 💗
Låg midjade jeans från Gina  - Jätte snygga jeans och är väldigt låg midjade. Säljer då dem är förstora för mig nu, så endast använda få gånger.
Svarta Nudie jeans tight Terry  w30/32l - Det här är ett par slim fit-jeans från NUDIE  med smala ben hela vägen från lår till fot. Passformen är tajt men ser ändå naturlig ut och följer benen utan att se överdrivet tight ut. Midjan sitter normalt och bakfickorna är placerade ganska högt, vilket ger en snygg och ren siluett bakifrån.  Färgen är en mörkgrå/svarttvättad denim med lätt slitning och mjuka tvättskiftningar, ett måste i varje garderob PRISET KAN DISKUTERAS
Replay anbass  - Replay anbass jeans i super bra skick! Snygg färg samt passform! Vid minsta fundering kontakta oss ✔️
Replay anbass - Tjena, säljer nu dessa riktigt snygga Replay anbass i Stl W32L32. Dom är i riktigt bra skick. Nypris 1600✅Vid minsta funderingar så är det bara att höra av sig//Allt gott
DONDUP GEORGE JEANS - Säljer dessa dondup jeans i storlek 32 använda fåtal gånger och i mycket fint skick (9/10), nypris 4000+ kr säljs för 1099 kr, hör av dig vid frågor eller om du vill ha fler bilder, slitningar gjorda i fabrik och väldigt sällsynt!
Replay Anbass Jeans  - Säljer nu dessa Replay Anbass Jeans, W30 o L32, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼